دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان خبر داد؛

پرداخت 925 کمک‌هزینه تحصیلی به دانش آموزان

پرداخت 925 کمک‌هزینه تحصیلی به دانش آموزان
رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان گفت: از ابتدای سال جاری 925 مورد کمک‌هزینه تحصیلی به دانش آموزان پرداخت‌شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جعفر بهرامی خشنود، رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان گفت: از ابتدای سال جاری 925 مورد کمک‌هزینه تحصیلی به دانش آموزان پرداخت‌شده است.
 وی در ادامه با اشاره به اینکه شهریه 112 نفر از دانشجویان نیز پرداخت‌شده است، گفت: علاوه بر کمک‌هزینه تحصیلی، اقلام دانش‌آموزی از قبیل کیف مدرسه، مداد رنگی و لوازم‌التحریر نیز به دانش آموزان تحت حمایت ارائه‌شده است.
رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان همچنین گفت: کلاس‌های تقویت بنیه تحصیلی و آمادگی کنکور از دیگر خدماتی است که برای دانش آموزان برگزارشده است.
بهرامی خشنود همچنین به آموزش دوره‌های مهارت‌های زندگی، پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، آموزش احکام و مشاوره مذهبی، بهداشت، مشاوره شغلی و مشاور فردی برای دانش آموزان و خانواده آن‌ها انجام‌شده است.
وی ادامه داد: 218 نفر از دانش آموزان در کانون‌های فرهنگی غدیر حضور فعال دارند و از برنامه‌های کانون در زمینه‌های اعتقادی، فرهنگی، قرآنی، کلاس‌های تقویتی و احکام بهره‌مند شده‌اند.
رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان از راه‌اندازی مکانی مناسب در شهرک ولیعصر برای سهولت رفت‌وآمد مددجویان خبر داد و گفت: به مناسبت ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا (س) مراسمی با موضوع حلم و بردباری و ولایت مداری برگزار شد.
بهرامی خشنود همچنین با اشاره به اینکه 150 نفر از بانوان سرپرست خانوار تحت حمایت در این مراسم شرکت کرده‌اند، گفت: سلسله بحث‌های کمک به تقویت ارتباط معنوی مددجویان با اهل‌بیت (ع)، در ایمن‌سازی خانوارهای تحت حمایت در مقابل آسیب‌های اجتماعی عنوان شد.
انتهای پیام

۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۱۲
تعداد بازدید : ۱۳
کد خبر : ۱,۴۴۰

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید