دکمه موبایل منو

اخبار

حمایت کمیته امداد منطقه یک همدان از 2414 خانواده سالمند

حمایت کمیته امداد منطقه یک همدان از 2414 خانواده سالمند
رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان گفت: 2414 خانواده سالمند تحت حمایت کمیته این نهاد قرار دارند و از خدمات مختلف بهره‌مند شده‌اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جعفر بهرامی خشنود، رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان گفت: 2414 خانواده سالمند تحت حمایت این نهاد قرار دارند و از خدمات مختلف بهره‌مند شده‌اند.
بهرامی خشنود در تشریح فعالیت‌های این منطقه در خصوص حمایت از خانواده‌ها با اشاره به اینکه 113 دانشجو و طلبه تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک قرار دارند، گفت: از ابتدای سال شهریه دانشگاه و کمک‌هزینه تحصیلی به‌حساب آن‌ها واریزشده است.
وی ادامه داد: تأمین لوازم ضروری زندگی خانواده‌ها نیز بخشی دیگر از فعالیت‌های کمیته امداد است و از ابتدای سال ۹۷ تاکنون 45 میلیون تومان برای 101 خانواده هزینه شده است.
بهرامی همچنین با اشاره به واریز 82 میلیون تومان کمک‌هزینه تحصیلی برای 924 دانش‌آموز، گفت: خدمات راهنمایی و مشاوره، کمک به تأمین جهیزیه 95 نوعروس تحت حمایت،36 جهیزیه موردی و 21 هدیه ازدواج از کمک‌های دیگر این نهاد به نیازمندان بوده است.
وی در پایان بیان کرد:80 نفر از خانواده‌های تحت حمایت و غیر تحت حمایت از برنامه امنیت و تغذیه کودکان زیر پنج سال بهره‌مند شده‌اند.
انتهای پیام

۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۵۵
تعداد بازدید : ۱۳
کد خبر : ۱,۴۶۴

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید