دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۸:۰۰
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۵۷۲۹۱
گزارشگر : ۶۷

افزایش 160درصدی مشارکت همدانی‌ها در طرح «ذبح عظیم»

(سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۰۰

ارزش نذورات قربانی مردم استان همدان در عید قربان به 908 میلیون تومان رسید که نسبت به سال گذشته بیش از 106 درصد افزایش داشته است.

معاون توسعه مشارکت های مردمی استان همدان اقدامات انجام شده در روز عید قربان و میزان مشارکت مردم و خیران در طرح«ذبح عظیم» را تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ جمشید محمدی، معاون توسعه مشارکت های مردمی استان همدان با بیان اینکه طرح ذبح عظیم برای سومین سال متوالی در استان اجرا می شود گفت: در سال جاری 120 پایگاه ثابت و سیار درسطح استان، شهرها و روستاها، دفاتر کمیته امداد، مساجد و مراکز نیکوکاری آماده دریافت نذورات خیران و مردم نیکوکار استان در طرح نذورات قربانی هستند.

محمدی با بیان اینکه کمک های عید قربان در اولین فرصت و با اولویت ایتام ،محسنین و سالمندان توزیع می شود افزود: مبلغ 908 میلیون تومان تا به امروز جمع آوری شده است که بیش از 787 میلیون به صورت کالا و مابقی نقدی بوده که مشارکت مردم و خیران نسبت به سال گذشته بیش از 106 درصد افزایش داشته است.

معاون توسعه مشارکت های مردمی استان همدان به همکاری اداره دامپزشکی و حوزه های علمیه در طرح ذبح عظیم اشاره کرد و گفت: در طرح ذبح عظیم، کشتار گوسفندان برای کمیته امداد رایگان انجام می شود.

وی افزود: نیکوکاران می توانند با شماره گیری کد #081*8877* و یا نصب نرم افزار سکه بر روی تلفن همراه خود در جهت یاری رساندن به نیازمندان واقعی جامعه مشارکت کنند.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۳۲۹پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید