دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۶:۳۸
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۵۷۴۲۸
گزارشگر : ۶۷

فعالیت 1480پایگاه جشن عاطفه‌ها در استان همدان

(چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶) ۱۶:۳۸

مرحله نخست جشن عاطفه ها با شعار "مهر در انتظار همدلی" به مدت دو روز از پنجشنبه ۲۳ شهریور ماه امسال آغاز می‌شود.

مدیر کل کمیته امداد استان همدان به نحوه ی برگزاری برنامه های جشن عاطفه ها در این استان را تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، پیمان ترکمانه، مدیر کل کمیته امداد استان همدان گفت: جشن عاطفه‌ها به صورت متمرکز در دو  بخش مردمی در روز ۲۳ شهریور ماه و بخش مدارس با نواخته شدن زنگ عاطفه ها در ۱۹ مهر ماه  برگزار می‌شود.

ترکمانه با بیان اینکه یکی از اصلی ترین برنامه های کمیته امداد کمک به ادامه تحصیل دانش آموزان و دانشجویان است،افزود: جشن عاطفه ها به رسم دیرینه هر سال به منظور تامین  پوشاک و نوشت‌افزار تحصیلی دانش‌آموزان نیازمند همزمان با بازگشایی مدارس برگزار می شود تا هیچ دانش آموزی بدون وسایل تحصیل روانه مدرسه نشود.

مدیر کل کمیته امداد استان همدان با اشاره به فعالیت یک هزار و 480 پایگاه و مرکز نیکوکاری به منظور جمع آوری کمک های خیران گفت: در مراکز شهرستان ها و میادین بزرگ شهرها پایگاههای جشن عاطفه ها برپا خواهد شد و شهروندان می توانند پنجشنبه ۲۳ شهریور ماه با مراجعه به پایگاهها، دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری و ۲۴ شهریور ماه در مصلی های نماز جمعه سراسر استان کمک های خود را ارائه دهند.

ترکمانه با تاکید بر خدمت رسانی به دانش آموزان محروم یادآور شد: هموطنان می‌توانند از طریق سامانه الکترونیکی # ۰8۱ *۸۸۷۷* کمک‌های نقدی خود را برای جشن عاطفه ها واریز کنند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه وجوهات جمع آوری شده در مرحله اول به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد، گفت: اجازه نمی دهیم فردی به دلیل فقر و عدم توان مالی از تحصیل باز بماند به همین منظور مبلغ جمع‌آوری شده میان دانش آموزان بی بضاعت و نیازمند توزیع خواهد شد.

مدیر کل کمیته امداد استان همدان در پایان با اشاره به مشارکت بیش از 300 میلیون تومان کمک نقدی و  815 میلیون تومان کمک های غیر نقدی سال گذشته مردم استان در جشن عاطفه ها، گفت: امیدواریم امسال با افزایش دوبرابری کمک های مردم، رشد چمشگیری در این زمینه رقم زده شود.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۵۱۱پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید