دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۶:۳۹
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۵۷۴۳۶
گزارشگر : ۶۷

رشد 61 درصدی نذورات قربانی مردم فامنین

(چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶) ۱۶:۳۹

ارزش نذورات اهدایی مردم خیر شهرستان فامنین در عید سعید قربان امسال از مرز پنج میلیون تومان گذشت.

رئیس کمیته امداد شهرستان فامنین گزارشی از میزان قربانی و نذورات اهدایی مردم نیکوکار شهرستان در عید قربان سال جاری ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی فرهادلویی، رئیس کمیته امداد شهرستان فامنین با بیان اینکه ارزش نذورات و قربانی های جمع آوری شده در عید قربان امسال از مرز پنج میلیون تومان گذشته، گفت: این میزان قربانی و نذورات از هفت پایگاه مستقر شده  و دفاتر این نهاد در شهرستان‌ها جمع آوری شده است.

فرهادلویی با یادآوری اینکه در عید قربان سال ۹۵ حدود سه میلیون تومان نذورات از مردم خیر فامنین جمع آوری شده، افزود: امسال میزان قربانی و نذورات جمع آوری شده در شهرستان فامنین در مقایسه با عید قربان سال گذشته از رشد 61 درصدی برخوردار بوده است.

وی همچنین به آن دسته از کمک های مردمی که در عید سعید قربان به صورت نقد به پایگاه های امداد اهدا شده اشاره کرد و ادامه داد: کمک های اهدای مردم در عید قربان دارای محدودیت شرعی برای مصرف است از این رو این نهاد نذورات نقدی خیران را به گوشت گرم تبدیل و همراه با قربانی های مردم بین خانوارهای نیازمند و محروم در شهرستان توزیع کرده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان فامنین با تاکید بر اینکه نذورات و قربانی های مردم شهرستان فامنین در همان روز عید بر اساس اولویت بین خانوارهای نیازمند توزیع شده، ادامه داد: امسال به هر خانوار نیازمند دو کیلوگرم گوشت قربانی اهدا شده است.

علی فرهاد لویی ضمن قدردانی از مشارکت خوب مردم خیر شهرستان در عید قربان، ابراز امیدواری کرد: خیران با مشارکت حداکثری در جشن عاطفه ها نیز یاری رسان این نهاد برای دستگیری از دانش آموزان نیازمند در آستانه سال تحصیلی جدید باشند.

 انتهای پیام


تعداد بازدید : ۲۶۹پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید