اخبار

تفقد و دلجویی رئیس دارالایتام از خانواده‌های تحت حمایت فامنین

تفقد و دلجویی رئیس دارالایتام از خانواده‌های تحت حمایت فامنین
رئیس دارالایتام مهدیه همدان و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) استان‌های همدان و قزوین از خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد شهرستان فامنین تفقد و دلجویی به عمل آورد.

رئیس کمیته امداد شهرستان فامنین گزارشی از کمک‌های مؤسسات خیریه به نیازمندان ارائه داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی فرهاد لویی، رئیس کمیته امداد شهرستان فامنین گفت: برای تعامل و بهره‌گیری از ظرفیت و خدمات خیریه‌ها، کمیته امداد شهرستان فامنین با دعوت از رئیس دارالایتام مهدیه همدان زمینه تفقد و دلجویی از سه خانواده ایتام، بیمار زمین‌گیر و خانواده مطلقه را فراهم آورد.
سید جواد حجازی، رئیس دارالایتام مهدیه همدان و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) استان‌های همدان و قزوین، ضمن حضور در منزل این خانواده‌ها که در مناطق محروم و روستاهای دورافتاده شهرستان سکونت دارند، از نزدیک با مشکلات آن‌ها آشنا شده و ضمن تشکر از خدمات کمیته امداد برای رفع مشکل مسکن مددجویان به هر خانواده پنج میلیون تومان پرداخت کرد.
فرهاد لویی در ادامه گفت: چهار موسسه خیریه بنام‌های مرکز نیکوکاری امام حسن (ع)، مؤسسه خیریه امام حسن مجتبی (ع) کوی ماماهان، مؤسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها و مؤسسه خیریه دست‌های مهربان در فامنین فعالیت دارند که تعامل خوبی با این نهاد برقرار کرده‌اند.
رئیس کمیته امداد شهرستان فامنین گفت: در سال جاری به 600 خانواده نیازمند شهرستان فامنین از طریق مرکز نیکوکاری امام حسن (ع)130 میلیون تومان در زمینه‌های جهیزیه، درمان، لوازم منزل و سبد غذایی کمک‌هزینه پرداخت‌شده است.
انتهای پیام

۱۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۳:۰۷
تعداد بازدید : ۴۹۵
کد خبر : ۱,۰۱۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید