اخبار

واریز بیش از یک میلیارد تومان مستمری به‌حساب مددجویان منطقه یک همدان

واریز بیش از یک میلیارد تومان مستمری به‌حساب مددجویان منطقه یک همدان
یک میلیارد و 410 میلیون تومان مستمری در هشت‌ماهه نخست سال 97 به‌حساب مددجویان تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک همدان واریزشده است.

هشتمین جلسه ماهیانه اتاق اصناف سال جاری  برگزار شد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جعفر بهرامی خشنود، رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان، در هشتمین جلسه ماهیانه اتاق اصناف به اهمیت برنامه‌های اجرایی این نهاد خدمتگزار برای رفع مشکلات نیازمندان و فقرا پرداخت و در ادامه، درخواست تعامل بیش‌ازپیش با اتحادیه‌ها و اصناف را برای تخفیف و رایگان شدن مجوز و پروانه کسب مجریان طرح‌های خودکفایی، کمک به خانواده‌های تحت حمایت در قالب طرح‌های کوثر، جشن عاطفه‌ها و نیکوکاری را خواستار شد.
بهرامی خشنود برای تعامل و بهره‌مندی هرچه بیشتر از ظرفیت‌های مادی و معنوی اتاق اصناف به توضیح برخی فعالیت‌های کمیته امداد منطقه یک در هشت‌ماهه نخست سال جاری پرداخت و گفت: یک میلیارد و 410 میلیون تومان مستمری در هشت‌ماهه نخست سال 97 به‌حساب مددجویان تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک همدان واریزشده است.
وی با اشاره به اینکه در سال جاری 198 مددجو خودکفا شده و از چرخه حمایتی خارج‌شده‌اند، گفت: 600 پرونده جدید نیز برای مددجویان تشکیل‌شده است.
 رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان بابیان اینکه سه هزار و 960 خانوار تحت حمایت این نهاد قرار دارند، گفت: سه هزار و 288 خانوار ساکن در شهر و 672 خانوار روستایی هستند.
بهرامی خشنود همچنین گفت: 920 دانش‌آموز و 102 دانشجو نیز تحت حمایت این نهاد قرار دارند و ماهیانه برای 799 زن سرپرست خانوار و 275 مجری طرح‌های اشتغال بیمه واریز می‌شود.
انتهای پیام

۱۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۰
تعداد بازدید : ۹۳
کد خبر : ۱,۰۱۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید