اخبار

بهره‌مندی 1212 مددجوی بهاری از خدمات درمانی و بیمه اجتماعی

بهره‌مندی 1212 مددجوی بهاری از خدمات درمانی و بیمه اجتماعی
285 میلیون و 655 هزار تومان از ابتدای سال جاری تاکنون برای بیمه خدمات درمانی و بیمه تأمین اجتماعی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان بهار پرداخت‌شده است.

رئیس کمیته امداد بهار از ارائه خدمات بیمه درمانی  و بیمه تأمین اجتماعی به مددجویان تحت حمایت در این شهرستان گزارشی ارائه کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سیّد عبدالصمد حسینی، رئیس کمیته امداد شهرستان بهار بابیان اینکه: هزار و 212 نفر از مددجویان تحت حمایت در این شهرستان از ابتدای سال جاری تاکنون از خدمات بیمه درمانی و بیمه اجتماعی بهره‌مند شدند، گفت: 285 میلیون و 655 هزار تومان در این زمینه هزینه شده است.
 رئیس کمیته امداد بهار بابیان اینکه 15 بیمار خاص، 50 بیمار صعب‌العلاج و 13 بیمار زمین‌گیر تحت حمایت کمیته امداد بهار قرار دارند، گفت: به این افراد خدماتی مانند هزینه نگهداری و تأمین تجهیزات موردنیاز به ارزش هشت میلیون و 400 هزار تومان ارائه‌شده است.
وی یکی از فعالیت‌ها در حوزه بهداشت و درمان را رفع سوءتغذیه کودکان زیر پنج سال برشمرد و گفت: 215 کودک دچار سوءتغذیه در بهار تحت حمایت قرار دارند که مبلغ 77 میلیون و 740 هزار تومان از ابتدای سال جاری به آن‌ها پرداخت و همچنین آموزش‌های لازم به مادران این کودکان مانند اهمیت تغذیه برای کودکان در سنین رشد، شناسایی مواد غذایی مفید و مغذی توسط کارشناسان بهداشت ارائه‌شده است.
 وی افزود: خدمات درمانی به ارزش 163 میلیون و 605 هزار تومان در بخش‌های پرداخت فرانشیز خدمات درمانی، خریداری سبد غذایی بیماران خاص و صعب‌العلاج، تهیه 326 سبد بهداشتی، هزینه‌های نگهداری، کمک به رفع سوءتغذیه کودکان و سبد غذایی مادران باردار به مددجویان تحت حمایت در بهار پرداخت‌شده است.
حسینی گفت: دو هزار و 714 خانوار در بهار تحت حمایت (کمک‌معیشت بگیر) کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره می‌برند.
انتهای پیام

۱۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۲۷
تعداد بازدید : ۹۴
کد خبر : ۱,۰۱۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید