اخبار

بازدید خیر مقیم خارج کشور از 12 خانواده تحت حمایت جوکار

بازدید خیر مقیم خارج کشور از 12 خانواده تحت حمایت جوکار
رئیس کمیته امداد شهرستان جوکار گفت: خیر مقیم کشور کانادا حمایت از 12 خانواده نیازمند را برعهده‌گرفته است و در سفر خود به ایران از آن‌ها بازدید به عمل آورد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی خراسانی، رئیس کمیته امداد شهرستان جوکار بابیان اینکه یک خیر نیکوکار مقیم کشور کانادا که راضی به ذکر نام خود نبود، در سفر به ایران از خانواده‌های تحت حمایت خود بازدید به عمل آورد.
خراسانی ادامه داد: وی که در سال‌های سکونت خود در شهرستان ملایر با کمیته امداد همکاری داشته است، در سفر خود به ایران نیز وقت خود را وقف رسیدگی و سرکشی به 12 خانواده نیازمند کرده است.
رئیس کمیته امداد شهرستان جوکار بابیان اینکه این خیر نیکوکار از 12 خانواده به‌صورت دائمی حمایت می‌کند، گفت: 12 سبد کالا به ارزش دو میلیون و 200 هزار تومان به این خانواده‌های اهدا کرده است.
وی ادامه داد: خیر نیکوکار در بازدید از خانواده‌های تحت حمایت به بررسی مشکلات و مسائل آموزشی، مسکن و اشتغال خانواده‌ها پرداخت و 10 میلیون تومان برای تکمیل مسکن دو خانواده نیز پرداخت کرده است.
خراسانی همچنین گفت: حمایت کامل مالی از دو دانش‌آموز کنکوری و دوم دبیرستانی که برای ادامه تحصیل خود با مشکلات فراوانی روبرو بوده و نیاز به حمایت داشته‌اند را به ارزش یک‌میلیون و 500 هزار تومان برعهده‌گرفته است.
رئیس کمیته امداد شهرستان جوکار در ادامه بابیان اینکه این دکتر خیر پرداخت کمک‌هزینه تحصیلی و اهداء سبد کالای فصلی وعیدی به 12 خانواده را نیز قبول کرده است، گفت: ما باید از ظرفیت حامیان و خیران خصوصاً افرادی که صاحب‌نام در جامعه هستند و می‌توانند مبلغان خوبی برای کمیته امداد باشند به نفع ایتام، محسنین و خانواده‌های تحت حمایت استفاده کنیم.
انتهای پیام

۱۷ آذر ۱۳۹۷ ۱۳:۰۵
تعداد بازدید : ۱۴۸
کد خبر : ۱,۰۶۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید