اخبار

برگزاری همایش دانشجو و بصیرت انقلابی در منطقه سه همدان

برگزاری همایش دانشجو و بصیرت انقلابی در منطقه سه همدان
رئیس کمیته امداد منطقه سه همدان گفت: 52 دانشجو تحت حمایت کمیته امداد منطقه سه همدان قرار دارد و از خدمات فرهنگی، پرداخت کمک‌هزینه تحصیلی و درمانی بهره می‌برند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، غلامرضا صیاد زاده، رئیس کمیته امداد منطقه سه همدان در همایش دانشجو و بصیرت انقلابی بابیان اینکه روز دانشجو نماد مقاومت جنبش دانشجویی در مقابل استبداد و سلطه بیگانگان است و همواره امیدبخش و راهنمای فعالیت‌های دانشجویی در سال‌های قبل و بعد از انقلاب است، گفت: برگزاری این همایش باهدف افزایش بصیرت انقلابی دانشجویان و طلاب تحت حمایت این اداره برگزارشده است.
وی ادامه داد: در حال حاضر 52 دانشجو تحت حمایت کمیته امداد منطقه سه همدان قرار دارد و از خدمات فرهنگی، پرداخت کمک‌هزینه تحصیلی و درمانی بهره می‌برند.
رئیس کمیته امداد منطقه سه همدان همچنین از گرامیداشت هفته بسیج، دیدار با خانواده‌های شهدا و غبارروبی از گلزار شهدا شهر مریانج خبر داد و گفت: آشنایی خانواده‌های تحت حمایت با فلسفه بسیج، جهاد و شهادت نقش و اهمیت بسیاری در راهبرد زندگی این افراد دارد.
صیاد زاده گفت: ضمن برگزاری جلسه سخنرانی با موضوع اهمیت بسیج در هیئت قمر بنی‌هاشم، در منزل شهید مهدی حمیدی ملک واقع در حصار شهید مطهری نیز حضور یافته و با خصوصیات اخلاقی شهید از زبان خانواده نیز آشنا شده و بهره بردیم.
وی در پایان گفت: خانواده‌های تحت حمایت پس از دیدار با خانواده شهید، جهت قرائت فاتحه و غبارروبی از گلزار شهدا در محل باغ بهشت شهر مریانج نیز حضور یافته اند.
انتهای پیام

۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۸
تعداد بازدید : ۹۳
کد خبر : ۱,۰۶۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید