اخبار

برگزاری کارگاه آموزش کارآفرینی در ملایر

برگزاری کارگاه آموزش کارآفرینی در ملایر
رئیس کمیته امداد شهرستان ملایر گفت: کارگاه آموزشی کارآفرینی برای مددجویان تحت حمایت مستعد این نهاد با حضور 102 نفر از مددجویان فعال و جوان در محل سالن اجتماعات اداره کار و امور اجتماعی شهرستان برگزار شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، تیمور کرمی مقدم، رئیس کمیته امداد شهرستان ملایر گفت: کارگاه آموزشی کارآفرینی برای مددجویان تحت حمایت مستعد این نهاد با حضور 102 نفر از مددجویان فعال و جوان در محل سالن اجتماعات اداره کار و امور اجتماعی شهرستان برگزار شد.
غلام‌رضا کارگر، معاون مدیرکل و مدیر اداره کار و رفاه اجتماعی کارآفرینی، شرایط و ویژگی‌های کارآفرین موفق و مصداق‌های بارز کارآفرینان را مورد تشریح و تحلیل قرارداد.
وی بیان کرد: عوامل کلیدی یک کارآفرین موفق شناخت هدف، خلاقیت ذهنی، جامعه‌گرا و جامعه‌پذیر بودن، شهامت، ریسک‌پذیر بودن، واقع‌بین بودن و داشتن افق است.
همچنین در پایان جلسه تشویق به ایجاد یک کارآفرین موفق و چگونگی روند مسیر با ایجاد پرسش و پاسخ کارآموزان مورد تحلیل قرار گرفت و همچنین گواهینامه آموزشی تحت عنوان کارآفرین برای مخاطبان حاضر در جلسه صادر شد تا بتوانند در این زمینه فعالیت خود را شروع کنند.
انتهای پیام

۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷
تعداد بازدید : ۹۲
کد خبر : ۱,۰۷۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید