اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان لالجین اعلام کرد:

حمایت خیر مقیم خارج کشور در تکمیل مسکن نیمه‌تمام روستایی

حمایت خیر مقیم خارج کشور در تکمیل مسکن نیمه‌تمام روستایی
رئیس کمیته امداد شهرستان لالجین گفت: یک واحد مسکن نیمه‌تمام روستایی با کمک خیر مقیم خارج از کشور و باهمت گروه جهادی از سوی حوزه مقاومت بسیج لالجین به‌صورت کامل و آماده بهره‌برداری تحویل خانواده تحت حمایت قرار گرفت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قاسم کرمی، رئیس کمیته امداد شهرستان لالجین گفت: یک واحد مسکن نیمه‌تمام روستایی در لالجین با کمک خیر مقیم خارج از کشور و باهمت گروه جهادی از سوی حوزه مقاومت بسیج لالجین به‌صورت کامل و آماده بهره‌برداری تحویل خانواده تحت حمایت قرار گرفت.
وی ادامه داد: سرپرست خانواده براثر تصادف جاده‌ای فوت کرده و این مسکن نیمه‌تمام باقی‌مانده بود که با کمک این خیر نیکوکار و همکاری بسیج از مرحله نازک‌کاری تا اتمام کار ظرف کمتر از دو ماه پایان یافت.
رئیس کمیته امداد شهرستان لالجین بابیان اینکه این خانواده به دلیل شرایط جسمی خاص و روشن‌دل بودن و داشتن یک دانش‌آموز دختر و نداشتن درآمد به‌هیچ‌وجه قادر به پیگیری و تکمیل مسکن خویش نبودند، ادامه داد: این موضوع با عنایت‌های خداوند و پیگیری‌های کمیته امداد و کمک خیر نیکوکار مقیم خارج از کشور به سرانجام رسید.
کرمی ادامه داد: همچنین فرزند دانش‌آموز این خانواده تحت حمایت حوزه اکرام ایتام قرار گرفت و ماهیانه مبلغی از حامیان خود دریافت می‌کند.
وی گفت: در طی چند مرحله کمک‌هزینه مصالح موردنیاز، تأمین و با کمک گروه جهادی مراحل نازک‌کاری شامل کف سازی، گچ کاری و سفیدکاری، برق‌کشی، تهیه و نصب کابینت، درب و پنجره و دیوارکشی حیاط، سیمان‌کاری محوطه و همچنین اختصاص اشتراکات موردنیاز با همکاری از سوی شرکت‌های اداره گاز، آبفا و شرکت برق لالجین با هزینه 50 میلیون تومان با زیربنای 67 مترمربع این مسکن تحویل خانواده گردید.
انتهای پیام

۲۶ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۵۴
تعداد بازدید : ۱۰۳
کد خبر : ۱,۱۰۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید