اخبار

نیکوکاران لالجینی 200 میلیون تومان صدقه پرداخت کرده‌اند

نیکوکاران لالجینی 200 میلیون تومان صدقه پرداخت کرده‌اند
رئیس کمیته امداد شهرستان لالجین گفت: صدقات جمع‌آوری‌شده در سرفصل‌های کمک‌معیشت و هزینه زندگی، احداث مسکن، هزینه‌های درمانی بیماران، کمک‌هزینه تأمین جهیزیه و کمک‌هزینه تحصیلی هزینه می‌شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قاسم کرمی، رئیس کمیته امداد شهرستان لالجین بیان کرد: در هشت ماه گذشته سال جاری 200 میلیون تومان صدقه در شهر جهانی سفال لالجین جمع‌آوری‌شده است.
وی از صدقه و انفاقات به‌عنوان یکی از مصادیق اصلی اعتقادی برای فرهنگ احسان و انفاق در بین مسلمانان نام برد و ادامه داد: هدف ما از تلاش این است که از این ظرفیت خدادادی حداکثر استفاده را در دستگیری از نیازمندان داشته باشیم.
رئیس کمیته امداد شهرستان لالجین ضمن تقدیر و تشکر از خیران و عموم مردم گفت: قرار دادن صندوق صدقه در منزل به‌نوعی به خردسالان و فرزندان به‌صورت عملی، آموزش نوع‌دوستی می‌دهد.
قاسم کرمی اشاره کرد که صدقات جمع‌آوری‌شده در بخش لالجین برای محرومیت‌زدایی صرف هزینه‌های مختلف در سرفصل‌های کمک‌معیشت و هزینه زندگی، احداث مسکن، هزینه‌های درمانی بیماران، کمک‌هزینه تأمین جهیزیه و کمک‌هزینه تحصیلی هزینه می‌شود.
وی گفت: با توجه به روند رشد سامانه‌های نوین الکترونیکی و مراودات بانکی بتوانیم بافرهنگ سازی استفاده از سامانه‌های نوین و معرفی اپلیکیشن های تعبیه‌شده مانند بله، سنا و سکه با استقبال گسترده مردم برای جمع‌آوری انفاقات همچنین کاهش هزینه‌های جمع‌آوری صدقات و تسریع در زمان کمک‌رسانی و رسیدگی به امور محرومان بهره کافی را بگیریم.
انتهای پیام

۱۱ دی ۱۳۹۷ ۰۹:۴۵
تعداد بازدید : ۱۰۹
کد خبر : ۱,۱۹۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید