اخبار

43 مددجوی تویسرکانی به زیارت امام مهربانی‌ها شتافتند

43 مددجوی تویسرکانی به زیارت امام مهربانی‌ها شتافتند
رئیس کمیته امداد شهرستان تویسرکان گفت: 43 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان تویسرکان برای زیارت امام هشتم حضرت علی ابن موسی‌الرضا (ع) عازم مشهد مقدس شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد مرادی، رئیس کمیته امداد شهرستان تویسرکان با اشاره به اینکه 43 نفر از مددجویانی که تاکنون توفیق زیارت امام هشتم شیعیان را نیافته بودند در قالب کاروان عازم مشهد مقدس شدند، گفت: در این زمینه هشت میلیون تومان هزینه شده است.
مرادی با اشاره به اهمیت کار فرهنگی در کمیته امداد اضافه کرد: اساس کار کمیته امداد فرهنگی است ازاین‌رو تلاش می‌کنیم تا فقر اقتصادی منجر به فقر فرهنگی نشود بنابراین ضمن حمایت‌های مادی، ارتقای فرهنگی مددجویان نیز موردتوجه است.
وی ادامه داد: کسی که برای نخستین بار عازم این سفر معنوی می‌شود باید تلاش کند در نخستین سفر کوله باری از معنویت و برکت را با خود به ارمغان بیاورد تا با این دستاورد به ارتقای زندگی خود بپردازد.
رئیس کمیته امداد شهرستان تویسرکان همچنین گفت: در همایش بزرگ پیاده‌روی اربعین حسینی (ع) 33 نفر از مددجویان این شهرستان شرکت نموده‌اند و 15 میلیون تومان نیز از کمک خیران بابت هزینه‌های گذرنامه و ویزا از سوی این نهاد به مددجویان پرداخت گردید.
وی یادآور شد: نیکوکاران می‌توانند برای مشارکت در طرح‌های مختلف کمیته امداد ازجمله طرح شوق زیارت، با شماره‌گیری کد # ۰81*8877* در این کار خیر مشارکت کنند.
انتهای پیام

۱۱ دی ۱۳۹۷ ۱۱:۰۱
تعداد بازدید : ۱۰۳
کد خبر : ۱,۱۹۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید