اخبار

11 مسکن روستایی احداث و کلید آن تحویل مددجویان کبودرآهنگ شد

11 مسکن روستایی احداث و کلید آن تحویل مددجویان کبودرآهنگ شد
رئیس کمیته امداد شهرستان کبودرآهنگ گفت: هفت واحد مسکن در روستاهای کبودرآهنگ و چهار واحد در مناطق محروم این شهرستان در 9 ماهه سال 97 احداث‌شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمود ابراهیمی، رئیس کمیته امداد شهرستان کبودرآهنگ با اشاره به بخش‌های مختلف برنامه‌های تأمین مسکن برای مددجویان، گفت: تأمین مسکن مددجویان فاقد مسکن و مسکن مقاوم، تعمیرات و تکمیل مسکن فاقد امکانات و تسهیلات رهن و اجاره از طریق اعطای وام‌های قرض‌الحسنه برای خرید و مقاوم‌سازی مسکن است.
وی ادامه داد: در 9 ماه سال جاری 11 مورد احداث مسکن روستایی با هزینه 150 میلیون تومان کمک بلاعوض و 240 میلیون تومان از محل کمک‌های خیران و گروه‌های جهادی بسیج سازندگی احداث و تکمیل گردیده است.
رئیس کمیته امداد شهرستان کبودرآهنگ یادآوری کرد: هفت واحد مسکن در روستاهای کبودرآهنگ و چهار واحد در مناطق محروم این شهرستان بوده است.
ابراهیمی در پایان ذکر کرد: 100 مورد تعمیر مسکن مددجویان ازجمله احداث حمام، آشپزخانه و سرویس بهداشتی نیز از ابتدای سال ساخته‌شده است که در این زمینه 113 میلیون تومان از صدقات جمع‌آوری‌شده در سطح شهرستان و 70 میلیون تومان نیز از منابع امداد پرداخت‌شده است.
انتهای پیام

۱۱ دی ۱۳۹۷ ۱۲:۲۰
تعداد بازدید : ۱۰۷
کد خبر : ۱,۱۹۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید