اخبار

رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان

180 مددجوی زیارت اولی راهی حرم رضوی شدند

180 مددجوی زیارت اولی راهی حرم رضوی شدند
180 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک همدان از ابتدای امسال در قالب شوق زیارت و اردوهای زیارتی به مشهد مقدس مشرف شده‌اند.

رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان گزارشی از اعزام مددجویان تحت حمایت این نهاد به مشهد مقدس از ابتدای امسال ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جعفر بهرامی خشنود، رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان بابیان اینکه از ابتدای سال جاری 180 مددجوی تحت حمایت با کمک خیران به پابوسی امام رضا (ع) مشرف شده‌اند، گفت: شوق زیارت باهدف اعزام مددجویانی که تاکنون توفیق زیارت بارگاه ملکوتی امام هشتم (ع) را نداشته‌اند اجرا می‌شود.

وی همچنین افزود: در هفته گذشته نیز 45 زن سرپرست خانوار تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک همدان با کمک سپاه ناحیه همدان در طرح شوق زیارت راهی این سفر معنوی شدند.

رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان بابیان اینکه هزینه اعزام مددجویان به این اردو شش میلیون و 8۰۰ هزار تومان شده است، افزود: هزینه‌های سفر این زیارت اولی‌ها توسط خیران و سپاه ناحیه همدان تأمین‌شده است و این افراد به مدت ۳ روز در مشهد اسکان داده می‌شوند.

بهرامی خشنود ادامه داد: مددجویان در این اردوها با دوره‌های آموزشی مباحثی در قالب اخلاق، سبک زندگی دینی، ارتقاء سطح مهارت‌های زندگی، تقویت روحیه دینی و خودباوری، آشنایی با اماکن مذهبی و اهمیت زیارت ائمه معصومین (ع) آشنا می‌شوند.

وی در پایان با اشاره به اینکه با مشارکت گسترده خیران در این طرح، می‌توانیم مددجویان بیشتری را به مشهد مقدس، عتبات عالیات و جمکران اعزام کنیم تا برای نخستین بار رهسپار حرم رضوی شوند، گفت: خیران می‌توانند با شماره‌گیری #۰81*8877 * به‌صورت غیرحضوری و یا مراجعه به دفاتر کمیته امداد در سراسر استان زمینه زیارت مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان همدان را فراهم کنند و در ثواب زیارت این عزیزان شریک باشند.

انتهای پیام


۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۲۹
تعداد بازدید : ۱۴۵
کد خبر : ۱۲۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید