اخبار

سه میلیارد و 418 میلیون تومان تسهیلات به مددجویان همدانی پرداخت شد

سه میلیارد و 418 میلیون تومان تسهیلات به مددجویان همدانی پرداخت شد
رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان گفت: سه میلیارد و 418 میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در 9‌ ماهه سال ۹۷ به 204 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک همدان ارائه‌شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جعفر بهرامی خشنود، رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان بابیان اینکه از ابتدای سال ۹۷، 21 دوره آموزش‌های فنی‌وحرفه‌ای برای مددجویان برگزارشده است، گفت: 258 نفر در دوره‌های بلندمدت و 281 نفر در دوره‌های کوتاه‌مدت شرکت نموده و گواهی پایان دوره دریافت کرده‌اند.
رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان با اشاره به اینکه سه میلیارد و 418 میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در 9 ماهه سال ۹۷ از منابع امدادی و منابع بانکی به 204 مددجوی تحت حمایت پرداخت‌شده است، ادامه داد: 143 مورد با مبلغ دو میلیارد و 530 میلیون تومان از منابع بانکی و  61 مورد تسهیلات با مبلغ 888 میلیون تومان از منابع داخلی پرداخت‌شده است.
بهرامی خشنود همچنین بابیان اینکه آشنایی خانواده‌های تحت حمایت با مشاغل و کارآفرینان برتر می‌تواند در افزایش انگیزه، انتخاب بهتر و ثبات شغلی آینده آن‌ها بسیار مؤثر باشد، ادامه داد: در بحث کاریابی برای 95 نفر از مددجویان کاریابی انجام‌گرفته است که نامبردگان در کارگاه‌های متقاضی کار مشغول به کارشده‌اند.
 وی در پایان گفت: 3385 مورد نظارت نیز از طرح‌ها توسط ناظران و کارشناسان این نهاد طی 9 ماهه امسال از طرح‌های خودکفایی صورت گرفته است.
انتهای پیام

۱۷ دی ۱۳۹۷ ۱۲:۵۶
تعداد بازدید : ۹۲
کد خبر : ۱,۲۴۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید