اخبار

کمک 20 میلیون تومانی حامی سردرودی

کمک 20 میلیون تومانی حامی سردرودی
یکی از حامیان خیر این شهرستان در بازدید از دو خانواده یتیم و محسنین برای ساخت مسکن آن‌ها 20 میلیون تومان اهدا کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد رسولی راد، رئیس کمیته امداد شهرستان سردرود بیان کرد: یکی از حامیان خیر این شهرستان در بازدید از دو خانواده یتیم و محسنین برای ساخت مسکن آن‌ها 20 میلیون تومان اهدا کرد.
رئیس کمیته امداد شهرستان سردرود ادامه داد: برای هر خانواده 10 میلیون تومان ارائه‌شده است تا با کمک کمیته امداد تا پایان سال مسکن این خانواده‌ها احداث شود.
رسولی راد با اشاره به اینکه در 9 ماهه سال جاری 110 میلیون تومان از اعتبارات امدادی و 16 میلیون تومان از درآمدهای اداره سردرود برای احداث سرپناهی مناسب برای 10 خانواده یتیم و محسنین پرداخت‌شده است، گفت: امیدواریم با کمک‌های خیران و حامیان در سال آینده برای 20 خانواده نیازمند مسکن مناسب و مقاوم ساخته شود.
وی در ادامه از اهدا 110 بسته میوه و آجیل به ایتام تحت حمایت خبر داد و گفت: حامیان در مناسبت‌های مختلف فرزندان معنوی خود را فراموش نکرده و مانند خانواده خود آن‌ها را می‌پندارند که این نشان از حس نوع‌دوستی افراد خیر دارد.
رئیس کمیته امداد شهرستان سردرود گفت: در سال جاری به مناسبت فرارسیدن شب یلدا یکی از حامیان محترم 110 بسته (پرتقال، سیب، برنج، روغن، مرغ، شیرینی و آجیل) با هزینه 9 میلیون تومان برای ایتام تحت حمایت این نهاد ارائه کرد.
وی در پایان گفت: امسال 10 میلیون تومان نیز وجه نقد برای خرید میوه و مایحتاج به‌حساب ایتام واریزشده است.
انتهای پیام

۱۸ دی ۱۳۹۷ ۱۱:۵۵
تعداد بازدید : ۱۱۸
کد خبر : ۱,۲۶۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید