اخبار

برگزاری جشن تکلیف برای 60 دختر تحت حمایت ملایری

برگزاری جشن تکلیف برای 60 دختر تحت حمایت ملایری
رئیس کمیته امداد شهرستان ملایر گفت: جشن تکلیف برای 60 دختر 9 ساله تحت حمایت شهرستان ملایر توسط واحد فرهنگی این نهاد در سال جاری برگزارشده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، تیمور کرمی مقدم، رئیس کمیته امداد شهرستان ملایر گفت: یکی از نعمات و برکات نظام ایران اسلامی برگزاری آیین‌های مذهبی در سطح ادارات و مراکز فرهنگی سطح کشور است و مراسم جشن تکلیف دختران ازنظر ترویج سنت‌های دینی و اسلامی بسیار مهم و حائز اهمیت است.
وی بیان کرد: جشن تکلیف برای 60 دختر 9 ساله تحت حمایت شهرستان ملایر توسط واحد فرهنگی این نهاد در سال جاری برگزارشده است.
رئیس کمیته امداد شهرستان ملایر گفت: جشن تکلیف مقدمه‌ای برای ترغیب دانش آموزان به انجام فرایض دینی و تقرب به پروردگار متعال و شروع دوره جدیدی در زندگی نونهالان است.
کرمی مقدم بابیان اینکه آموزش مسائل دینی و اعتقادی بعد از رسیدن به سن تکلیف از اهداف مهم تربیت دینی و اسلامی است، ادامه داد: جشن تکلیف و رسیدن به سن تکلیف در حقیقت مقدمه و شروعی برای گام‌های استوار و محکم در جهت تقرب الی الله است و باید خانواده‌ها به این مهم بسیار توجه کنند.
کرمی مقدم بیان کرد: جشن تکلیف حلقه اتصال فرشیان با عرشیان است و در این مراسم دانش آموزان به زیبایی الهی و معنوی جهت شناخت پروردگار و درک بالای کمال انسانی دست پیدا می‌کنند.
وی گفت: در این جشن به همه دختران 9 ساله تحت حمایت بسته فرهنگی جشن تکلیف و چادرنماز اهدا گردید.
انتهای پیام

۱۹ دی ۱۳۹۷ ۱۱:۵۷
تعداد بازدید : ۹۱
کد خبر : ۱,۲۷۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید