اخبار

رئیس کمیته امداد منطقه دو همدان خبر داد؛

برگزاری دوره‌های آموزشی برای 1075 مددجو

برگزاری دوره‌های آموزشی برای 1075 مددجو
رئیس کمیته منطقه دو همدان گفت: برای 1057 مددجوی تحت حمایت دوره‌های آموزشی با هزینه 13 میلیون تومان از ابتدای سال جاری برگزارشده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جعفر هاشمی، رئیس کمیته منطقه دو همدان در تشریح فعالیت‌های فرهنگی این نهاد، گفت: ارائه خدمات فرهنگی راهی برای توانمندسازی خانواده‌ها است و 111 دانشجو و طلبه و 950 دانش‌آموز تحت حمایت کمیته امداد منطقه دو همدان قرار دارند.
رئیس کمیته منطقه دو همدان گفت: امسال برای ارائه خدمات به دانش آموزان و دانشجویان در کانون‌های تابستانی و دائم برای 298 نفر 56 میلیون تومان پرداخت‌شده است.
هاشمی با اشاره به اعزام 398 نفر به اردوهای آموزشی تربیتی جوانان و بزرگ‌سالان، گفت 33 میلیون تومان نیز برای اردوها هزینه شده است.
وی با اشاره به 93 میلیون تومان هزینه، ادامه داد: 531 نفر به اعزام اردوهای زیارتی عتبات عالیات، مشهد مقدس و قم مشرف شده‌اند.
رئیس کمیته منطقه دو همدان گفت: اجرای طرح فلاح به تعداد 127 مورد و صرف هزینه 13 میلیون تومانی و برگزاری دوره‌های آموزشی برای 1075 نفر و پرداخت هزینه به مبلغ 13 میلیون تومان از دیگر خدمات حوزه فرهنگی این نهاد به مددجویان تحت حمایت بوده است.
انتهای پیام

۲۳ دی ۱۳۹۷ ۱۳:۳۰
تعداد بازدید : ۹۱
کد خبر : ۱,۳۰۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید