اخبار

انعقاد قرارداد با 107 مرکز درمانی برای مددجویان همدانی

انعقاد قرارداد با 107 مرکز درمانی برای مددجویان همدانی
رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان گفت: از ابتدای سال جاری 156 مورد کمک‌هزینه تأمین تجهیزات درمان به بیماران صعب‌العلاج ارائه‌شده است.

 به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جعفر بهرامی خشنود، رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان بابیان اینکه 65 بیمار خاص و صعب‌العلاج تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک هستند، افزود: بیماری‌های خاص شامل ام‌اس، هموفیلی، تالاسمی، دیالیزی و بیماران پیوند کلیه و سرطان، دیابت و بیماران زمین‌گیر می‌شود.
رئیس کمیته امداد منطقه یک با اشاره به حمایت این نهاد از بیماران صعب‌العلاج گفت: این اداره با 107 مرکز درمانی قرارداد منعقد کرده است و طی 9 ماهه امسال 80 نفر از کودکان زیر شش سال در بحث امنیت و تغذیه را تحت حمایت قرار داده است.
وی گفت: هزینه‌های شیمی‌درمانی و پرتودرمانی این بیماران در صورت داشتن کارت درمان کمیته امداد به‌صورت کامل از سوی این نهاد پرداخت می‌شود و در صورت استفاده از بیمه سایر مؤسسات درمانی درزمینهٔ پرداخت فرانشیز به آن‌ها کمک می‌شود.
بهرامی خشنود بابیان اینکه بیماران صعب‌العلاج و زمین‌گیر به‌تنهایی توانایی انجام امور شخصی خود را ندارند بیان کرد: ماهیانه 100 هزار تومان علاوه بر کمک به پرداخت فرانشیز و خرید تجهیزات پزشکی موردنیاز، به‌حساب این بیماران واریز می‌شود.
 وی در پایان گفت: طی 9 ماهه سال 97 برای 808 نفر از زنان سرپرست خانوار و مجریان خودکفایی حق بیمه بازنشستگی توسط کمیته امداد واریزشده است.
انتهای پیام

۲۴ دی ۱۳۹۷ ۱۱:۰۷
تعداد بازدید : ۱۰۶
کد خبر : ۱,۳۰۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید