اخبار

در سال آینده

موسسه خیریه امیرالمؤمنین 50 واحد مسکونی برای ایتام تویسرکانی می‌سازد

موسسه خیریه امیرالمؤمنین 50 واحد مسکونی برای ایتام تویسرکانی می‌سازد
50 واحد مسکن مددجویی در سال آینده برای ایتام تحت حمایت کمیته امداد شهرستان تویسرکان با همکاری موسسه خیریه امیرالمؤمنین ساخته خواهد شد.

رئیس کمیته امداد شهرستان تویسرکان گزارشی از کمک‌های موسسه خیریه امیرالمؤمنین به ایتام شهرستان تویسرکان در سال جاری و سال آینده خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد مرادی، رئیس کمیته امداد شهرستان تویسرکان بیان کرد: 50 واحد مسکن مددجویی در سال آینده برای ایتام تحت حمایت کمیته امداد شهرستان تویسرکان با همکاری موسسه خیریه امیرالمؤمنین ساخته خواهد شد.

مرادی گفت: موسسه خیریه امیرالمؤمنین برای ساخت 50 واحد مسکونی 500 میلیون تومان کمک خواهد کرد.

رئیس کمیته شهرستان تویسرکان همچنین به همکاری موسسه خیریه امیرالمؤمنین با کمیته امداد تویسرکان برای ساخت 14 واحد مسکونی برای ایتام در سال جاری اشاره کرد و گفت: این موسسه در این زمینه 140 میلیون تومان هزینه پرداخت کرده است و کلید این واحدها به خانواده ایتام تحویل داده‌شده است.

وی در ادامه به 400 میلیون تومان کمک نقدی و غیر نقدی این موسسه به ایتام تحت حمایت تویسرکان در سال جاری اشاره کرد و افزود: این موسسه هرساله در ابتدای سال تحصیلی برای 120 نفر از ایتام جشنی برگزار کرده و با دادن لوازم‌التحریر و وسایل موردنیاز تحصیل به آن‌ها در شادی این کودکان سهیم می‌شود.

مرادی همچنین بابیان اینکه موسسه خیریه امیرالمؤمنین امسال 120 نفر از خانواده ایتام را نیز در قالب سه دستگاه اتوبوس به مشهد مقدس اعزام کرده است، گفت: این موسسه در تهیه جهیزیه و سبد کالا برای ایتام نیز همیشه پیش‌قدم است.

رئیس کمیته شهرستان تویسرکان گفت: در پایان سال نیز موسسه خیریه امیرالمؤمنین هرساله برای 670 نفر از ایتام تحت حمایت جشنی برگزار کرده و هدیه‌های مختلفی مانند پتو، اسباب‌بازی و لوازم موردنیاز ایتام را به آن‌ها می‌دهد.

وی در پایان افزود: امیدواریم بتوانیم با تعامل و همکاری مؤسسات خیریه دیگر در رفع نیازهای دیگر ایتام و نیازمندان قدم برداریم و کمک‌های این عزیزان بیش‌ازپیش تداوم و افزایش یابد.

انتهای پیام


۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۸:۰۷
تعداد بازدید : ۱۷۷
کد خبر : ۱۳۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید