اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان کبودرآهنگ خبر داد؛

اهداء جهیزیه کامل حامی به فرزند معنوی خود

اهداء جهیزیه کامل حامی به فرزند معنوی خود
رئیس کمیته امداد شهرستان کبودرآهنگ گفت: یک سری جهیزیه به ارزش بیش از 20 میلیون تومان خریداری و تحویل خانواده نوعروس داده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمود ابراهیمی، رئیس کمیته امداد شهرستان کبودرآهنگ با اشاره به بخش‌های مختلف برنامه‌های تأمین جهیزیه برای مددجویان، خاطرنشان کرد: خدمات ما در بخش جهیزیه فقط منحصر به اهداء جهیزیه از سوی کمیته امداد به مددجویان تحت حمایت نیست بلکه مردم شریف و نوع‌دوست بسیاری از مساعدت‌ها و کمک‌های نقدی و کالای خود را با کمک این نهاد به دست نیازمندان می‌رسانند.
رئیس کمیته امداد شهرستان کبودرآهنگ با اشاره به اینکه همه آدم‌ها شایسته یک زندگی خوب هستند، گفت: حامیان ایتام و محسنین و خیران در تقسیم این موهبت کمک بسیاری به نیازمندان این سرزمین می‌کنند.
وی ادامه داد: حامی گرامی دکتر موحد که در شهر تهران سکونت دارد، با حضور خود در کمیته امداد شهرستان کبودرآهنگ و در حضور کارشناسان واحد اکرام یک سری جهیزیه به ارزش بیش از 20 میلیون تومان خریداری و تحویل خانواده نوعروس داده است.
ابراهیمی در پایان افزود: در نه‌ماهه سال جاری 62 نفر از نوعروسان مبلغ 216 میلیون تومان کمک‌هزینه جهیزیه دریافت نموده‌اند.
انتهای پیام

۲۴ دی ۱۳۹۷ ۱۳:۲۶
تعداد بازدید : ۸۵
کد خبر : ۱,۳۱۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید