اخبار

17 خانوار جوکاری صاحب مسکن می‌شوند

17 خانوار جوکاری صاحب مسکن می‌شوند
رئیس کمیته امداد شهرستان جوکار گفت: 250 میلیون تومان برای ساخت 17 مسکن مددجویی در سال 97 پرداخت‌شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی خراسانی، رئیس کمیته امداد شهرستان جوکار بیان کرد: 250 میلیون تومان برای ساخت 17 مسکن مددجویی در سال 97 پرداخت‌شده است.
وی در ادامه با اشاره به اینکه 10 واحد مسکونی ساخته و به مددجویان تحویل داده‌شده است، گفت: هفت واحد آن در مراحل پایانی ساخت است که با یاری خداوند تا پایان سال جاری تحویل خانواده‌ها می‌شود.
رئیس کمیته امداد شهرستان جوکار بابیان اینکه امیدواریم باهمت خانواده‌ها و کمک خیران بتوانیم نیاز مسکن مددجویان را تأمین و هیچ خانواده‌ای از مددجویان تحت حمایت بدون سرپناه مناسب نباشد، گفت: از ابتدای امسال خیران نیکوکار نیز بیش از 20 میلیون تومان برای مسکن مددجویان به این نهاد کمک کرده‌اند.
خراسانی همچنین به اهدای 20 بخاری از سمت حامیان اکرام ایتام و فرزندان محسنین اشاره کرد و گفت: بر اساس نیازسنجی‌های انجام‌شده در رابطه با وسایل موردنیاز خانواده‌های تحت حمایت و استخراج اطلاعات از بانک اطلاعاتی مشخص گردید تعدادی از خانواده‌ها برای تأمین گرمای منازل خود در فصل زمستان با مشکل مواجه هستند که با اقدامات صورت گرفته و تماس با خیران و حامیان و از طریق اعلام شناسه واریز مخصوص، این اداره موفق به جمع‌آوری کمک‌ها و تهیه وسایل گرمایشی و توزیع آن در بین خانواده‌ها شد.
 در پایان رئیس کمیته امداد شهرستان جوکار گفت: استفاده از ظرفیت خیران و حامیان برای تأمین نیازهای مددجویان بسیار کارساز و راه گشا است و با تأمین نیازهای خانواده‌ها می‌توانیم موجبات آرامش آن‌ها را فراهم نماییم.
انتهای پیام

۲۵ دی ۱۳۹۷ ۰۹:۴۴
تعداد بازدید : ۱۰۱
کد خبر : ۱,۳۱۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید