اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان تویسرکان خبر داد؛

رشد 172 درصدی زکات در تویسرکان

رشد 172 درصدی زکات در تویسرکان
رئیس کمیته امداد شهرستان تویسرکان گفت: 525 میلیون تومان زکات در سال 97 جمع‌آوری‌شده است که در مقایسه با مبلغ جمع‌آوری‌شده در مدت مشابه سال قبل با 172 درصد رشد همراه بوده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد مرادی، رئیس کمیته امداد شهرستان تویسرکان گفت: سومین جلسه شورای زکات شهرستان تویسرکان با حضور امام‌جمعه و اعضای شورای زکات این شهرستان برگزار شد.
وی با اشاره به 525 میلیون تومان زکات جمع‌آوری‌شده در تویسرکان گفت: این مبلغ در مقایسه با مبلغ جمع‌آوری‌شده در مدت مشابه سال قبل با 172 درصد رشد همراه بوده است.
رئیس کمیته امداد شهرستان تویسرکان در ادامه با اشاره به برگزاری مراسم شکرگزاری زکات گفت: این مراسم در روستای بابا کمال با حضور امام‌جمعه و مسئولان، مؤدیان و عاملان زکات هم‌زمان با نماز مغرب و عشاء برگزار شد.
مرادی در ادامه با تشکر از اعضای شورای زکات روستای بابا کمال که در سال 97 بیشترین پرداخت زکات رو به خود اختصاص داده بودند، تقدیر و تشکر به عمل آورد.
در ادامه امام‌جمعه و رئیس شورای زکات شهرستان نیز به اهمیت پرداخت این واجب فراموش‌شده ازنظر آیات و روایات پرداخت و خواستار همکاری همه مسئولان شهرستان و روستا برای این امر مهم شد.
در پایان مراسم نیز از مؤدیان برتر و مؤثران زکات و عاملان برتر با اهداء لوح تقدیر و هدیه معنوی توسط امام‌جمعه و اعضاء شورای زکات تقدیر به عمل آمد.
انتهای پیام

۲۵ دی ۱۳۹۷ ۱۰:۲۴
تعداد بازدید : ۱۴۹
کد خبر : ۱,۳۱۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید