اخبار

بهره‌مندی 235 کودک رزنی از طرح بهبود تغذیه کودکان زیر پنج سال

بهره‌مندی 235 کودک رزنی از طرح بهبود تغذیه کودکان زیر پنج سال
132 میلیون و 260 هزار تومان برای 235 کودک دارای سوءتغذیه در قالب طرح بهبود تغذیه کودکان زیر پنج سال در 11 ماهه سال جاری هزینه شده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان رزن گزارشی از طرح بهبود تغذیه کودکان زیر پنج سال در این شهرستان ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی جعفری، رئیس کمیته امداد شهرستان رزن گفت: 132 میلیون و 260 هزار تومان از منابع امداد برای 235 کودک دارای سوءتغذیه در قالب طرح بهبود تغذیه کودکان زیر پنج سال در 11 ماهه سال جاری هزینه شده است.

جعفری بابیان اینکه گاهی کودکان به علت مصرف بیش‌ازاندازه و یا ناکافی از یک ماده غذایی دچار سوءتغذیه می‌شوند که با علائمی مانند چاقی و یا لاغری بیش‌ازحد بروز می‌کند، گفت: کمیته امداد برای رفع سوءتغذیه این کودکان و تأمین مواد غذایی موردنیاز آن‌ها طرح بهبود تغذیه برای کودکان زیر پنج سال را اجرا کرده است.

وی ادامه داد: کودکان دارای سوءتغذیه توسط مرکز بهداشت شهرستان شناسایی‌شده و به کمیته امداد معرفی می‌شوند تا با دریافت برنامه و سبد غذایی درمان شوند.

رئیس کمیته امداد شهرستان رزن در پایان افزود: نیکوکاران می‌توانند با مراجعه به دفاتر کمیته امداد برای کمک به کودکان زیر پنج سال دچار سوءتغذیه مشارکت کنند تا از این طریق بتوانیم به آن‌ها سلامتی را هدیه بدهیم.

انتهای پیام


۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۱۳:۱۵
تعداد بازدید : ۱۱۴
کد خبر : ۱۳۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید