اخبار

1350 مددجو دارای بیمه تأمین اجتماعی هستند

1350 مددجو دارای بیمه تأمین اجتماعی هستند
رئیس کمیته امداد منطقه دو همدان گفت: برای بیمه تأمین اجتماعی 1350 نفر از خانواده‌های تحت حمایت این نهاد از ابتدای سال جاری یک میلیارد و 213 میلیون تومان پرداخت‌شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جعفر هاشمی، رئیس کمیته امداد منطقه دو همدان با اشاره به اینکه 1350 نفر از خانواده‌های تحت حمایت این نهاد دارای بیمه تأمین اجتماعی هستند، گفت: در این زمینه از ابتدای سال جاری یک میلیارد و 213 میلیون تومان پرداخت‌شده است.
رئیس کمیته امداد منطقه دو همدان در ادامه گفت: 906 نفر از زنان سرپرست خانوار، 344 نفر از مجریان طرح‌های اشتغال و 100 نفر از قالیبافان شناسه دار دارای بیمه تأمین اجتماعی هستند.
هاشمی همچنین گفت: کمک به ارتقا شاخص‌های بهداشتی 410 نفر از مددجویان با هزینه 24 میلیون تومان از دیگر طرح‌های اجراشده در سال 97 بوده است.
وی همچنین با اشاره به اینکه به 68 نفر از بیماران صعب‌العلاج برای درمان و تجهیزات کمک‌هزینه پرداخت‌شده است، گفت: در این زمینه بیش از 20 میلیون تومان هزینه شده است.
رئیس کمیته امداد منطقه دو همدان در پایان گفت: 19 میلیون تومان نیز برای کمک به رفع سوءتغذیه کودکان زیر پنج سال تحت حمایت این نهاد به 100 نفر پرداخت‌شده است.
انتهای پیام

۶ بهمن ۱۳۹۷ ۱۳:۱۵
تعداد بازدید : ۱۰۲
کد خبر : ۱,۳۹۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید