اخبار

722 مددجو عازم مشهد مقدس شده‌اند

722 مددجو عازم مشهد مقدس شده‌اند
رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان گفت: 722 نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد از ابتدای سال جاری عازم مشهد مقدس شده‌اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جعفر بهرامی خشنود، رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان با اشاره به اینکه که 722 نفر از مددجویان تحت حمایت که تاکنون توفیق زیارت امام هشتم شیعیان را نیافته بودند عازم مشهد مقدس شده‌اند، گفت: در این زمینه 13 میلیون تومان هزینه شده است.
بهرامی خشنود با اشاره به اهمیت کار فرهنگی در کمیته امداد افزود: اساس کار کمیته امداد فرهنگی است و ازاین‌رو تلاش می‌کنیم تا فقر اقتصادی منجر به فقر فرهنگی نشود و بنابراین ضمن حمایت‌های مادی، ارتقای فرهنگی مددجویان نیز موردتوجه است
وی ادامه داد: کسی که برای نخستین بار عازم این سفر معنوی می‌شود باید تلاش کند در نخستین سفر کوله باری از معنویت و برکت را با خود به ارمغان بیاورد تا با این دستاورد به ارتقای زندگی خود بپردازد.
رئیس کمیته امداد منطقه یک همچنین گفت: در 9 ماهه سال جاری تعداد 1145 نفر از مددجویان در اردوهای درون استانی و برون‌استانی شرکت نموده‌اند و از برنامه‌های فرهنگی این نهاد بهره‌مند شده‌اند.
بهرامی خشنود ادامه داد: در همایش بزرگ پیاده‌روی اربعین حسینی (ع) 80 نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد شرکت نموده‌اند و بابت هر نفر 350 هزار تومان کمک‌هزینه به آن‌ها پرداخت‌شده است.
وی یادآور شد: نیکوکاران می‌توانند برای مشارکت در طرح‌های مختلف کمیته امداد ازجمله طرح شوق زیارت، با شماره‌گیری کد # ۰۸۱*۸۸۷۷* در این کار خیر مشارکت کنند.
انتهای پیام

۸ بهمن ۱۳۹۷ ۱۳:۱۷
تعداد بازدید : ۱۶۰
کد خبر : ۱,۴۱۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید