اخبار

151 نفر از مددجویان رزنی تسهیلات اشتغال‌زایی دریافت کرده‌اند

151 نفر از مددجویان رزنی تسهیلات اشتغال‌زایی دریافت کرده‌اند
رئیس کمیته امداد شهرستان رزن گفت: سه میلیارد و 416 میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی به 151 نفر از مددجویان رزن در نه‌ماهه سال 97 ارائه‌شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی جعفری، رئیس کمیته امداد شهرستان رزن گفت: برگزاری آموزش‌های رایگان فنی‌وحرفه‌ای، ایجاد اشتغال برای مددجویان جویای کار و دارای توانایی، انجام کار از طریق پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی و همچنین اعمال نظارت‌های تخصصی و فنی بر طرح‌های اشتغال مددجویان توسط ناظران متخصص، گام‌های اصلی برای توانمندسازی و خودکفایی مددجویان تحت حمایت این نهاد است.
رئیس کمیته امداد شهرستان رزن با اشاره به اولویت اشتغال در توانمندی سازی خانواده‌ها، گفت: سه میلیارد و 416 میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی به 151 نفر از مددجویان رزن در نه‌ماهه سال 97 ارائه‌شده است.
جعفری با اشاره به اینکه 22 مورد از تسهیلات ارائه‌شده با هزینه 766 میلیون تومان از منابع داخلی بوده است، ادامه داد: 129 مورد از منابع بانکی به مبلغ دو میلیارد و 650 میلیون تومان بوده است.
وی همچنین با اشاره به اهمیت آموزش در ایجاد اشتغال برای مددجویان، گفت: 18 دوره آموزشی بلندمدت و کوتاه‌مدت با همکاری فنی‌وحرفه‌ای و آموزشگاه‌های آزاد با حضور 298 نفر کارآموز و با هزینه 30 میلیون تومان برگزارشده است.
رئیس کمیته امداد شهرستان رزن بابیان اینکه در سال 97 برای 26 نفر از جوانان جویای کار از طریق کاریابی و با پرداخت دو میلیون تومان شغل ایجاد شده است، گفت: 280 نفر نیز از بیمه‌های تأمین اجتماعی بهره‌مند شده‌اند.
جعفری ضمن اشاره به‌ضرورت نظارت به‌موقع به‌منظور راهنمایی مجریان طرح‌های اشتغال و همچنین جلوگیری از انحراف طرح‌ها افزود: امسال بر 803 طرح فعال،1029 مورد نظارت تخصصی بر طرح‌های اجراشده صورت گرفته است.
انتهای پیام

۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۰۳
تعداد بازدید : ۸۶
کد خبر : ۱,۴۱۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید