اخبار

بهره‌مندی 90 خانواده از تسهیلات اشتغال کمیته امداد جوکار

بهره‌مندی 90 خانواده از تسهیلات اشتغال کمیته امداد جوکار
رئیس کمیته امداد شهرستان جوکار گفت: در 9 ماهه سال 97 یک میلیارد و 700 میلیون تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان ارائه‌شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی خراسانی، رئیس کمیته امداد شهرستان جوکار با اشاره به اینکه از ابتدای سال یک میلیارد و 700 میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان تحت حمایت ارائه‌شده است، گفت: این تسهیلات به 90 نفر پرداخت‌شده است.
خراسانی با اشاره به اینکه وام‌های ارائه‌شده 58 مورد در بخش دامداری، 15 مورد در بخش قالی‌بافی و 17 مورد در قسمت خدمات پرداخت‌شده است، گفت: قسمت خدمات شامل خرید خودرو، تراکتور و کسب است.
رئیس کمیته امداد شهرستان جوکار بیان کرد: 23 مورد از وام‌های پرداختی از طریق صندوق امداد ولایت و 67 مورد از طریق بانک‌های عامل طرف قرارداد با کمیته امداد پرداخت‌شده است.
وی ادامه داد: حاصل پرداخت این وام‌ها در سطح بخش علاوه بر ایجاد اشتغال موجب دلگرمی خانواده‌ها و عدم مهاجرت این خانواده‌ها از روستاها به شهرهای هم‌جوار شد است.
در پایان خراسانی رئیس اداره جوکار در خصوص تسهیلات اشتغال‌زایی گفت: با پرداخت این وام‌ها کمیته امداد رتبه بالایی را در اشتغال‌زایی کسب نموده و با ادامه پرداخت بتوانیم از بیکاری افراد جامعه و مهاجرت جوانان به شهر و درنهایت پیشگیری از مشکلات و تبعات اجتماعی بیکاری جلوگیری کنیم.
انتهای پیام

۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۴:۱۵
تعداد بازدید : ۸۹
کد خبر : ۱,۴۲۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید