اخبار

جذب 100 درصدی منابع بانکی تبصره 16 مددجویان فامنینی

جذب 100 درصدی منابع بانکی تبصره 16 مددجویان فامنینی
رئیس کمیته امداد شهرستان فامنین گفت: این نهاد برای اشتغال‌زایی مددجویان تحت حمایت یک میلیارد و 700 هزار تومان از محل منابع بانکی تبصره 16 قانون بودجه در نه‌ماهه سال جاری پرداخت‌نموده است که از این محل برای 84 نفر از مددجویان اشتغال ایجادشده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی فرهاد لویی، رئیس کمیته امداد شهرستان فامنین گفت: در مراسمی که با حضور معاون فرماندار و رئیس شورای شهر برگزار شد، از رؤسای بانک‌های ملی، ملت، مسکن، رفاه، توسعه تعاون، تجارت، کشاورزی، سپه، صادرات و صندوق کارآفرینی امید برای همکاری همه‌جانبه با این نهاد تجلیل به عمل آمد.
رئیس کمیته امداد شهرستان فامنین گفت: این نهاد برای اشتغال‌زایی مددجویان تحت حمایت یک میلیارد و 700 هزار تومان از محل منابع بانکی تبصره 16 قانون بودجه در نه‌ماهه سال جاری پرداخت‌نموده است که از این محل برای 84 نفر از مددجویان اشتغال ایجادشده است
فرهاد لویی در ادامه با اشاره به اینکه 450 میلیون تومان نیز از محل منابع داخلی امداد تسهیلات به مددجویان پرداخت‌شده است، گفت: این مبلغ برای اشتغال 49 نفر پرداخت‌شده است.
وی ادامه داد: همچنین در بخش آموزش فنی‌وحرفه‌ای که پایه ایجاد اشتغال پایدار است، 65 نفر در رشته‌های مختلف خیاطی، آرایشگری و قالیبافی شرکت کرده‌اند.
رئیس کمیته امداد شهرستان فامنین در پایان افزود: 180 نفر از مددجویان از آموزش‌های کوتاه‌مدت و 45 نفر از آموزش‌های مقدماتی کارآفرینی بهره‌مند شده‌اند که در این زمینه 27 میلیون تومان پرداخت‌شده است.
انتهای پیام

۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۶
تعداد بازدید : ۹۹
کد خبر : ۱,۴۲۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید