اخبار

رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان خبر داد؛

پرداخت 925 کمک‌هزینه تحصیلی به دانش آموزان

پرداخت 925 کمک‌هزینه تحصیلی به دانش آموزان
رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان گفت: از ابتدای سال جاری 925 مورد کمک‌هزینه تحصیلی به دانش آموزان پرداخت‌شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جعفر بهرامی خشنود، رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان گفت: از ابتدای سال جاری 925 مورد کمک‌هزینه تحصیلی به دانش آموزان پرداخت‌شده است.
 وی در ادامه با اشاره به اینکه شهریه 112 نفر از دانشجویان نیز پرداخت‌شده است، گفت: علاوه بر کمک‌هزینه تحصیلی، اقلام دانش‌آموزی از قبیل کیف مدرسه، مداد رنگی و لوازم‌التحریر نیز به دانش آموزان تحت حمایت ارائه‌شده است.
رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان همچنین گفت: کلاس‌های تقویت بنیه تحصیلی و آمادگی کنکور از دیگر خدماتی است که برای دانش آموزان برگزارشده است.
بهرامی خشنود همچنین به آموزش دوره‌های مهارت‌های زندگی، پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، آموزش احکام و مشاوره مذهبی، بهداشت، مشاوره شغلی و مشاور فردی برای دانش آموزان و خانواده آن‌ها انجام‌شده است.
وی ادامه داد: 218 نفر از دانش آموزان در کانون‌های فرهنگی غدیر حضور فعال دارند و از برنامه‌های کانون در زمینه‌های اعتقادی، فرهنگی، قرآنی، کلاس‌های تقویتی و احکام بهره‌مند شده‌اند.
رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان از راه‌اندازی مکانی مناسب در شهرک ولیعصر برای سهولت رفت‌وآمد مددجویان خبر داد و گفت: به مناسبت ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا (س) مراسمی با موضوع حلم و بردباری و ولایت مداری برگزار شد.
بهرامی خشنود همچنین با اشاره به اینکه 150 نفر از بانوان سرپرست خانوار تحت حمایت در این مراسم شرکت کرده‌اند، گفت: سلسله بحث‌های کمک به تقویت ارتباط معنوی مددجویان با اهل‌بیت (ع)، در ایمن‌سازی خانوارهای تحت حمایت در مقابل آسیب‌های اجتماعی عنوان شد.
انتهای پیام

۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۱۲
تعداد بازدید : ۱۰۲
کد خبر : ۱,۴۴۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید