اخبار

ارائه 1200 بسته تحصیلی به دانش آموزان تحت حمایت ملایر

ارائه 1200 بسته تحصیلی به دانش آموزان تحت حمایت ملایر
رئیس کمیته امداد شهرستان ملایر با اشاره به همکاری اداره اوقاف شهرستان ملایر، گفت: 131 میلیون تومان برای ارائه بسته تحصیلی کیف و لوازم‌التحریر به 1200 دانش‌آموز تحت حمایت هزینه شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، تیمور کرمی مقدم، رئیس کمیته امداد شهرستان ملایر با اشاره به همکاری اداره اوقاف شهرستان ملایر، گفت: 131 میلیون تومان برای ارائه بسته تحصیلی کیف و لوازم‌التحریر به 1200 دانش‌آموز تحت حمایت هزینه شده است.
 رئیس کمیته امداد شهرستان ملایر بابیان اینکه از ابتدای سال جاری بن خرید کفش به 450 نفر از ایتام دانش‌آموز و دانشجو نیز هدیه شده است، گفت: هر بن به ارزش 60 هزار تومان، 27 میلیون تومان پرداخت‌شده است.
کرمی مقدم گفت: پرداخت 40 میلیون تومان به 400 یتیم دانش‌آموز تحت حمایت با همکاری اداره اوقاف شهرستان ملایر، پرداخت نفری 440 هزار تومان به 304 دانش‌آموز یتیم و پرداخت نفری 880 هزار تومان به 96 دانشجوی تحت حمایت از دیگر خدماتی است که کمیته امداد شهرستان ملایر به مددجویان ارائه کرده است.
وی در ادامه گفت: در جشن میلاد حضرت زینب (س 100 هزار تومان به هر نفر از شرکت‌کنندگان اهدا گردید و به شرکت‌کنندگانی که نام زینب داشتند و پاسخ‌دهندگان به مسابقه برگزارشده در مراسم، یک قواره چادرنماز اهدا شد.
انتهای پیام

۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۵۸
تعداد بازدید : ۱۰۲
کد خبر : ۱,۴۴۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید