اخبار

حمایت کمیته امداد منطقه یک همدان از 2414 خانواده سالمند

حمایت کمیته امداد منطقه یک همدان از 2414 خانواده سالمند
رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان گفت: 2414 خانواده سالمند تحت حمایت کمیته این نهاد قرار دارند و از خدمات مختلف بهره‌مند شده‌اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جعفر بهرامی خشنود، رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان گفت: 2414 خانواده سالمند تحت حمایت این نهاد قرار دارند و از خدمات مختلف بهره‌مند شده‌اند.
بهرامی خشنود در تشریح فعالیت‌های این منطقه در خصوص حمایت از خانواده‌ها با اشاره به اینکه 113 دانشجو و طلبه تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک قرار دارند، گفت: از ابتدای سال شهریه دانشگاه و کمک‌هزینه تحصیلی به‌حساب آن‌ها واریزشده است.
وی ادامه داد: تأمین لوازم ضروری زندگی خانواده‌ها نیز بخشی دیگر از فعالیت‌های کمیته امداد است و از ابتدای سال ۹۷ تاکنون 45 میلیون تومان برای 101 خانواده هزینه شده است.
بهرامی همچنین با اشاره به واریز 82 میلیون تومان کمک‌هزینه تحصیلی برای 924 دانش‌آموز، گفت: خدمات راهنمایی و مشاوره، کمک به تأمین جهیزیه 95 نوعروس تحت حمایت،36 جهیزیه موردی و 21 هدیه ازدواج از کمک‌های دیگر این نهاد به نیازمندان بوده است.
وی در پایان بیان کرد:80 نفر از خانواده‌های تحت حمایت و غیر تحت حمایت از برنامه امنیت و تغذیه کودکان زیر پنج سال بهره‌مند شده‌اند.
انتهای پیام

۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۵۵
تعداد بازدید : ۷۷
کد خبر : ۱,۴۶۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید