اخبار

پرداخت بیش از دو میلیارد تومان وام اشتغال به مددجویان سردرودی

پرداخت بیش از دو میلیارد تومان وام اشتغال به مددجویان سردرودی
رئیس کمیته امداد شهرستان سردرود گفت: دو میلیارد و 134 میلیون تومان وام اشتغال در 10 ماهه سال جاری به خانواده‌های تحت حمایت و نیازمند منطقه سردرود پرداخت‌شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد رسولی راد، رئیس کمیته امداد شهرستان سردرود با اشاره به اینکه یکی از اولویت‌های اصلی این نهاد ایجاد اشتغال و خودکفایی خانواده‌های تحت حمایت است، گفت: در 10 ماهه سال جاری دو میلیارد و 134 میلیون تومان وام اشتغال به خانواده‌های تحت حمایت و نیازمند منطقه سردرود پرداخت‌شده است.
رسولی راد با اشاره به 404 میلیون تومان تسهیلات که از منابع داخلی کمیته امداد پرداخت‌شده است، گفت: یک میلیارد و 730 میلیون تومان نیز از منابع بانکی تسهیلات به مددجویان ارائه‌شده است.
رئیس کمیته امداد شهرستان سردرود ضمن تشکر از زحمات ارزنده روسای بانک‌های عامل، اعلام کرد: 120 شغل در سردرود ایجادشده است که برای پایداری و جلوگیری از انحراف طرح‌ها،1740 مرحله نظارت توسط کارشناسان فنی اشتغال کمیته امداد از طرح‌های در حال اجرا به‌عمل‌آمده است.
وی ادامه داد: 101 نفر مجری طرح اشتغال دارای بیمه تأمین اجتماعی می‌باشند و از ابتدای سال 24 میلیون تومان نیز برای آموزش جوانان مستعد شغل درزمینهٔ آموزش خیاطی، قالیبافی، کامپیوتر و آرایشگری هزینه شده است.
انتهای پیام

۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۳:۳۹
تعداد بازدید : ۱۰۰
کد خبر : ۱,۵۰۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید