اخبار

پرداخت 95 مورد کمک‌هزینه ازدواج به نوعروسان تحت حمایت

پرداخت 95 مورد کمک‌هزینه ازدواج به نوعروسان تحت حمایت
رئیس کمیته منطقه یک همدان گفت: 95 مورد کمک‌هزینه تهیه جهیزیه نیز از ابتدای سال به نوعروسان تحت حمایت با هزینه 271 میلیون تومان ارائه‌شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جعفر بهرامی خشنود، رئیس کمیته منطقه یک همدان گفت: 95 نفر از نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک همدان در 9 ‌ماهه سال جاری در دوره‌های آموزشی قبل از ازدواج شرکت کرده‌اند.
وی بیان کرد: برای تقویت بنیان خانواده و بهره‌مندی نوعروسان از آموزش‌های قبل از ازدواج این منطقه اقدام به برگزاری نه دوره آموزشی برای نوعروسان کرده است
بهرامی خشنود ادامه داد: در این دوره‌های آموزشی ۱۷ ساعته که با بهره‌گیری از اساتید مجرب حوزه و دانشگاه انجام‌گرفته است، مباحث احکام ویژه نوعروسان، اخلاق در خانواده، پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، سبک زندگی دینی و مهارت‌های همسرداری آموزش داده‌شده است.
رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان همچنین گفت: جلسه پرسش و پاسخ نوعروسان با مشاوران مجرب دینی و تربیتی انجام می‌گیرد و در پایان منجر به افزایش بینش مسائل و مشکلات میان فردی و مهم‌تر از همه افزایش خودشناسی و درک بهتر نوعروسان از زندگی زناشویی می‌شود.
وی بابیان اینکه 95 مورد کمک‌هزینه تهیه جهیزیه نیز از ابتدای سال به نوعروسان تحت حمایت ارائه‌شده است، گفت: در این زمینه 271 میلیون تومان پرداخت‌شده است.
بهرامی خشنود همچنین در پایان به 21 مورد هدیه ازدواج به پسران خانواده‌های تحت حمایت اشاره کرد.
انتهای پیام

۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۴:۱۰
تعداد بازدید : ۹۳
کد خبر : ۱,۵۱۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید