اخبار

ارائه 330 سبد بهداشتی به مددجویان تحت حمایت منطقه یک

ارائه 330 سبد بهداشتی به مددجویان تحت حمایت منطقه یک
رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان گفت: 330 بسته سبد بهداشتی در بین مددجویان تحت حمایت این نهاد توزیع‌شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جعفر بهرامی خشنود، رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان گفت: با همکاری خیران شهرستان همدان به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران مراسم روح‌بخش و پرطراوت 330 بسته سبد بهداشتی در بین مددجویان تحت حمایت این نهاد توزیع‌شده است.
وی بابیان اینکه در این زمینه 25 میلیون و 500 هزار تومان هزینه شده است، ادامه داد: برای هر سبد غذایی 78 هزار تومان پرداخت‌شده است.
بهرامی خشنود با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری هیئت قمر بنی‌هاشم (ع) با حضور 200 نفر از مددجویان به اجرای برنامه‌های فرهنگی پرداخته است، عنوان کرد: 1200 نفر از مددجویان کلاس‌های آموزش فرهنگی را به پایان رسانده‌اند و موفق به گذراندن پایان دوره شده‌اند.
رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان در ادامه بابیان اینکه: جشن تکلیفی برای 25 نفر از نوجوانان پسری که به سن تکلیف رسیده‌اند در مجتمع ولیعصر این شهرستان برگزار شد، گفت: 400 نفر حضور در این مراسم داشته‌اند و یکی از دانش آموزان به نمایندگی سوگندنامه جشن تکلیف را قرائت کرد و اعضا شرکت‌کننده لبیک گفتند.
بهرامی خشنود گفت: سن تکلیف شروع و سرآغاز تحول و مرحله پراهمیتی در زندگی انسان برای ورود به عالم معنویت است و خدای متعال در سنین تکلیف برای دختران و پسران شرایطی را فراهم می‌آورد تا آنان بتوانند به سمت کمال حرکت کنند.
وی گفت: یکی از مهم‌ترین رسالت‌ها تربیت نسلی اندیشمند، پرسشگر و متعهد به‌نظام و کشور است و آموزش بدون توجه به مسائل اخلاقی به سرانجام نمی‌رسد.
رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان همچنین گفت: 400 نفر از مددجویان معزز در راهپیمایی 22 بهمن، حضور پرشور داشتند ایشان از حضور انقلابی عموم مردم، مسئولان و اقشار مختلف استان تقدیر کرد و گفت: مددجویان منطقه یک همدان در کلیه مراسم‌های ملی مذهبی حضور فعال دارند.
انتهای پیام

۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ۱۳:۰۹
تعداد بازدید : ۹۱
کد خبر : ۱,۵۲۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید