اخبار

11 واحد مسکونی برای مددجویان تویسرکان افتتاح شد

11 واحد مسکونی برای مددجویان تویسرکان افتتاح شد
رئیس کمیته امداد شهرستان تویسرکان گفت: به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی 11 واحد مسکونی در شهرستان تویسرکان با هزینه یک میلیارد و 277 میلیون تومان با حضور مسئولان شهرستان افتتاح شد.

به گزارش ساست خبری کمیته امداد، محمد مرادی، رئیس کمیته امداد شهرستان تویسرکان با اشاره به اینکه رویکرد اصلی کمیته امداد در حوزه خدمت‌رسانی به مددجویان تحت حمایت این نهاد توانمندسازی آن‌ها در بخش‌های مختلف است، گفت: خدمات متعددی به‌منظور زمینه‌سازی برای توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد بر اساس نیاز جامعه هدف به آن‌ها ارائه می‌شود.
مرادی بابیان اینکه خدمات ارائه‌شده به مددجویان تحت حمایت در قالب حمایت‌های اجتماعی بر اساس نیازهای موجود در جامعه هدف شکل‌گرفته و به آن‌ها عرضه می‌شود، افزود: پرداخت هزینه ازدواج به زوج‌های نیازمند، پرداخت اجاره‌بهای مسکن، پرداخت تسهیلات ضروری، تسهیلات مسکن، وام محکومین، ارائه تسهیلات معافیت سربازی و ارائه تسهیلات معافیت از پرداخت هزینه انشعابات، از خدمات موردنظر حوزه حمایت‌های اجتماعی است.
رئیس کمیته امداد شهرستان تویسرکان در ادامه با اشاره به اینکه یکی از رسالت‌های اصلی نظام، خدمت به محرومان و نیازمندان بوده که کمیته امداد در این زمینه کارنامه موفقی داشته است، گفت: به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی 11 واحد مسکونی در شهرستان تویسرکان با حضور مسئولان شهرستان افتتاح شد.
وی همچنین بابیان اینکه سه واحد مسکن روستایی و 8 واحد مسکن شهری هستند، گفت: یک میلیارد و 277 میلیون تومان در این زمینه پرداخت‌شده است.
انتهای پیام

۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۵۵
تعداد بازدید : ۱۱۲
کد خبر : ۱,۵۳۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید