اخبار

63 مورد تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان جوکار اهدا شد

63 مورد تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان جوکار اهدا شد
رئیس کمیته امداد شهرستان جوکار گفت: 100 درصدی اعتبارات تسهیلات خوداشتغالی تبصره 16 تا پایان آذرماه سال 97 جذب‌شده است و 63 مورد وام به مددجویان این نهاد ارائه‌شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی خراسانی، رئیس کمیته امداد شهرستان جوکار با اشاره به جذب 100 درصدی اعتبارات تسهیلات خوداشتغالی تبصره 16 تا پایان آذرماه سال 97، گفت: 63 مورد وام اشتغال‌زایی به مددجویان این نهاد ارائه‌شده است.
وی ادامه داد: 63 مورد تسهیلات اشتغال به مبلغ یک میلیارد و 260 میلیون تومان از محل اعتبارات تسهیلات اشتغال تبصره 16 در بخش جوکار پرداخت شد و این امر موجب اشتغال‌زایی برای حداقل 70 نفر از افراد نیازمند اشتغال شده است.
خراسانی بابیان اینکه بیشترین تسهیلات در بخش دامداری بوده و توسط هشت بانک عامل طرف قرارداد با کمیته امداد پرداخت‌شده است، ادامه داد: حاصل پرداخت این وام‌ها علاوه بر ایجاد اشتغال موجب دلگرمی خانواده‌ها و عدم مهاجرت از روستاها به شهرهای هم‌جوار شد است.
رئیس کمیته امداد شهرستان جوکار در ادامه به کمک 9 میلیون تومانی اداره اوقاف و امور خیریه ملایر برای جشن نیکوکاری به این نهاد خبر داد و گفت: این مبلغ در بین 87 دانش‌آموز تقسیم و به‌حساب آن‌ها واریزشده است.
وی همچنین با اشاره به اینکه 26 کودک زیر پنج سال دارای سوءتغذیه از خدمات کمیته امداد بهره می‌برند، گفت: طی هماهنگی صورت گرفته با مرکز بهداشت هرماه مبلغ 92 هزار تومان برای کمک‌هزینه رفع سوءتغذیه به خانواده این کودکان پرداخت می‌شود.
علی خراسانی گفت: امیدواریم با پیگیری‌های لازم و ادامه این طرح بتوانیم کودکان سالم و شادابی را تحویل اجتماع بدهیم زیرا این کودکان آینده‌سازان این مملکت هستند.
انتهای پیام

۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۴:۲۳
تعداد بازدید : ۸۶
کد خبر : ۱,۵۳۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید