اخبار

احداث چهار واحد مسکونی برای مددجویان نهاوند

احداث چهار واحد مسکونی برای مددجویان نهاوند
رئیس کمیته امداد شهرستان نهاوند گفت: چهار واحد مسکونی با زیربنای 300 مترمربع و بااعتبار 170 میلیون تومان به مددجویان تحت حمایت واگذار و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علیرضا ملکی، رئیس کمیته امداد شهرستان نهاوند گفت: هم‌زمان با دهه مبارک فجر و به میمنت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی تعداد چهار واحد مسکونی با زیربنای 300 مترمربع و بااعتبار 170 میلیون تومان به مددجویان تحت حمایت واگذار و به بهره‌برداری رسید.
ملکی ادامه داد: یکی از عمده‌ترین و پرهزینه‌ترین نیازهای جامعه در شرایط کنونی موضوع مسکن و ایجاد سرپناه است که قشر محروم جامعه در این خصوص شرایط متفاوتی دارند.
وی گفت: حل مشکل مسکن مددجویان یکی از اولویت‌های اصلی کمیته امداد بوده که در این مسیر خدمات قابل‌توجهی به مددجویان شهرستان نهاوند ارائه‌شده است.
ایشان خاطرنشان کردند: در سال 1397 مبلغ 660 میلیون تومان برای کمک به خرید، ساخت، تعمیر، تکمیل و بازسازی مسکن مددجویان شهری و روستایی و کمک به احداث حمام و سرویس بهداشتی در قالب 299 خدمت ازجمله اقداماتی بوده که به‌صورت رایگان برای مددجویان نهاوندی از محل اعتبارات دولتی و کمک‌های مردمی هزینه شده است.
انتهای پیام

۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۵:۰۰
تعداد بازدید : ۱۰۴
کد خبر : ۱,۵۳۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید