اخبار

37 نفر از نوعروسان رزنی جهیزیه دریافت کرده اند

37 نفر از نوعروسان رزنی جهیزیه دریافت کرده اند
رئیس کمیته امداد شهرستان رزن گفت: 37 نفر از نوعروسان شهرستان رزن کمک هزینه خرید جهیزیه دریافت کرده اند و در این زمینه 149 میلیون تومان هزینه پرداخت شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی جعفری، رئیس کمیته امداد شهرستان رزن با اشاره به پرداخت 149 میلیون تومان کمک هزینه خرید جهیزیه گفت: 37 نفر از نوعروسان تحت حمایت زندگی مشترک خود را در سال جاری آغاز کرده اند.
وی با بیان این موضوع که در دین مبین اسلام مجبوبترین بنا و بهترین اقدام، ازدواج و مساعدت مالی در این زمینه ذکر شده است، گفت: نوعروسان ساکن در بخش های مرکزی و قروه درجزین بوده اند.
جعفری ادامه داد: قبل از پرداخت جهزیه، جلسه ای در سالن اجتماعات کمیته امداد رزن با موضوع آموزش مهارت های زندگی و احکام زناشویی با همکاری شبکه بهداشت این شهرستان برای نوعروسان  برگزار گردید.
رئیس کمیته امداد شهرستان رزن گفت: در پایان مراسم یک جلد مفاتیح الجنان به نوعروسان و کتاب تربیت دینی کودکان با تاکید بر سیره امام علی (ع) به آن ها اهدا شد.
علی جعفری در ادامه یادآور شد که در سال گذشته 97 نفر از نوعروسان تحت حمایت این نهاد، ساکن در بخش های مرکزی ، قروه درجزین و سردرود  337 میلیون تومان جهیزیه دریافت نموده اند.
انتهای پیام

۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۰۱
تعداد بازدید : ۹۷
کد خبر : ۱,۵۳۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید