اخبار

بهره‌مندی 637 مددجو از آموزش‌های حرفه‌آموزی

بهره‌مندی 637 مددجو از آموزش‌های حرفه‌آموزی
رئیس کمیته امداد شهرستان نهاوند گفت: 637 نفر در قالب آموزش‌های مهارتی، پایدارسازی، توسعه و مقدماتی از خدمات حرفه‌آموزی بهره‌مند شده‌اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علیرضا ملکی، رئیس کمیته امداد شهرستان نهاوند با اشاره به اینکه دور آموزشی کارآفرینی با مشارکت اداره کار و رفاه امور اجتماعی و سازمان فنی‌وحرفه‌ای برگزار شد، گفت: هدف از برگزاری این دوره آموزشی، آشنایی مجریان طرح‌های اشتغال با بازار سرمایه‌گذاری، بازاریابی و ایجاد کارهای تولیدی، افزایش سطح مهارت مجریان طرح‌ها به‌منظور اشتغال پایدار و افزایش بهره‌وری دریافت‌کنندگان خدمات اشتغال مددجویان کمیته امداد است.
رئیس کمیته امداد شهرستان نهاوند ادامه داد: که این دوره آموزشی با حضور 84 نفر از مددجویان تحت حمایت برگزارشده است و پس از اتمام دوره، گواهینامه کارآفرینی صادرشده است.
وی در ادامه بابیان اینکه در سال جاری تعداد 637 نفر در قالب آموزش‌های مهارتی، پایدارسازی، توسعه و مقدماتی از خدمات حرفه‌آموزی بهره‌مند شده‌اند، گفت: 14 نفر نیز برای کار به مؤسسات و شرکت‌های بخش خصوصی معرفی و جذب گردیده‌اند که در این زمینه تاکنون مبلغ هشتاد میلیون تومان هزینه شده است.
ترکمان، رئیس فنی‌وحرفه‌ای شهرستان نهاوند در این دوره گفت: برای آموزش مددجویان کمیته امداد در مسیر ارتقاء سطح دانش فنی و کمک به پایدارسازی اشتغال اعلام آمادگی نمودند.
انتهای پیام

۴ اسفند ۱۳۹۷ ۱۳:۴۰
تعداد بازدید : ۹۹
کد خبر : ۱,۵۴۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید