اخبار

در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه مطرح شد؛

7000 خانوار تحت حمایت کمیته امداد شهرستان ملایر قرار دارند

7000 خانوار تحت حمایت کمیته امداد شهرستان ملایر قرار دارند
رئیس کمیته امداد شهرستان ملایر در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه گفت: کمیته امداد در 14 اسفند سال 1357 به‌فرمان امام خمینی (ره) تأسیس گردید و در این سال‌ها با ارائه خدماتی در قالب حمایت، توانمندسازی خانواده‌ها و فراهم کردن زمینه برای مشارکت مردم فعالیت نموده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، تیمور کرمی مقدم، رئیس کمیته امداد شهرستان ملایر بابیان اینکه در بخش حمایت و سلامت با کمک مردم نیکوکار، شناسایی خانواده‌ها و نیازسنجی آن‌ها انجام می‌گیرد، گفت: این شهرستان بیش از 7000 خانوار تحت حمایت دارد که از خدمات امداد بهره‌مند می‌شوند.
رئیس کمیته امداد شهرستان ملایر با اشاره به اینکه در سال جاری 655 میلیون تومان جهیزیه پرداخت‌شده است، گفت: 689 یتیم و 582 نفر فرزند محسنین نیز تحت حمایت این نهاد قرار دارند.
وی در خصوص فعالیت‌های این نهاد گفت: درمان سوءتغذیه 454 کودک زیر پنج سال و ارائه خدمات فرهنگی به 1200 دانش‌آموز و 167 نفر دانشجو از دیگر خدمات سال 97 بوده است.
کرمی مقدم با اشاره به 400 مورد مساعدت درزمینهٔ خرید و تعمیرات مسکن در سال 97، گفت: درزمینهٔ اشتغال سه میلیارد و 700 میلیون تومان از منابع بانکی و یک میلیارد و 200 میلیون تومان از منابع امدادی وام و 2 میلیارد و 100 میلیون تومان وام قرض‌الحسنه و کارگشایی به نیازمندان پرداخت‌شده است.
رئیس کمیته امداد شهرستان ملایر ضمن تشکر از نیکوکاران و مردم خیراندیش این شهرستان گفت: یکی از ویژگی‌های اهل ایمان سخاوت است که مردم ملایر این سخاوتمندی رادارند و اگر کمک نیکوکاران نباشد بسیاری از این خدمات انجام نمی‌شود.
وی افزود: کمک‌های مردمی به‌صورت کامل و 100 درصد برای نیت صدقه دهنده و در همین شهرستان برای نیازمندان هزینه می‌شود و مبلغی از این صدقات صرف خارج از شهرستان نمی‌شود.
انتهای پیام

۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ۱۳:۳۱
تعداد بازدید : ۸۹
کد خبر : ۱,۶۱۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید