اخبار

همکاری 150 نفر از مدیران و معلمان نهاوندی با کمیته امداد

همکاری 150 نفر از مدیران و معلمان نهاوندی با کمیته امداد
رئیس کمیته امداد شهرستان نهاوند گفت: همایش رابطین فرهنگی مدارس کمیته امداد نهاوند با همکاری 150 نفر از مدیران و معلمان مدارس اداره آموزش‌وپرورش شهرستان در محل کانون شهید باهنر برگزار شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علیرضا ملکی، رئیس کمیته امداد شهرستان نهاوند گفت: همایش رابطین فرهنگی مدارس کمیته امداد نهاوند با همکاری اداره آموزش‌وپرورش شهرستان در محل کانون شهید باهنر برگزار شد.
ملکی بابیان اینکه این برنامه باهدف تجلیل از خدمات و تلاش‌های دلسوزانه معلمان برای پیگیری امور تحصیلی دانش آموزان تحت حمایت برگزار شد، گفت: 150 نفر از مدیران و معلمان مدارس سطح شهر و روستا که به‌عنوان رابط فرهنگی با کمیته امداد همکاری دارند شرکت کرده‌اند.
وی با اشاره به این مطلب که ارتقاء سطح فکری و فرهنگی خانواده‌ها مخصوصاً نسل جوان یکی از دغدغه‌های اساسی این نهاد است و رسیدن به این مهم با همکاری و مساعدت نیروهای فرهیخته فرهنگی و علمی است، ادامه داد: ارتقاء سطح فکری هر فرد بر سایر مسائل زندگی اوست چراکه انسان متفکر می‌تواند بنیان‌گذار بهترین خانواده و سازنده بهترین جامعه باشد.
رئیس کمیته امداد شهرستان نهاوند در پایان از زحمات تمامی رابطین فرهنگی کمیته امداد در مدارس با اهداء لوح سپاس تجلیل به عمل آورد.
انتهای پیام

۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ۰۹:۲۷
تعداد بازدید : ۱۴۴
کد خبر : ۱,۶۲۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید