اخبار

مردم کبودراهنگ ۴۷ میلیون تومان به مناطق سیل‌زده کمک کردند

مردم کبودراهنگ ۴۷ میلیون تومان به مناطق سیل‌زده کمک کردند
رئیس کمیته امداد شهرستان کبودرآهنگ گفت: مردم این شهر همپای سایر شهرها به یاری هم‌وطنان حادثه‌دیده براثر سیل شتافته و بیش از ۴۷ میلیون تومان کمک نقدی و غیر نقدی خود را به کمیته امداد تحویل داده اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمود ابراهیمی رئیس کمیته امداد شهرستان کبودرآهنگ گفت: مردم متدین کبودرآهنگ همراه با سایر شهرها برای کمک به هم‌وطنانشان در مناطق حادثه‌دیده کشور اقدام کردند.
وی افزود: مردم کبودرآهنگ بخشی از کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را به پایگاه‌های کمیته امداد تحویل داده‌اند که مجموع کمک‌های نقدی آن‌ها هفت میلیون تومان است.
ابراهیمی در ادامه با اشاره به ارزش کمک‌های غیر نقدی که هشت میلیون تومان بوده است، گفت: در مراکز نیکوکاری روستای قباق تپه و مسجد جامع کبودرآهنگ نیز 32 میلیون تومان کمک نقدی و غیر نقدی جمع‌آوری‌شده است.
رئیس کمیته امداد شهرستان کبودرآهنگ مطرح کرد: همه کمک‌ها به مرکز استان تحویل داده‌شده تا به‌طور یکجا برای مناطق حادثه‌دیده براثر سیل ارسال شود.
ابراهیمی گفت: جمع‌آوری کمک برای مناطق حادثه‌دیده در پایگاه‌ها و مراکز کمیته امداد کبودرآهنگ ادامه دارد و مردم این شهرستان در زلزله سال 96 کرمانشاه نیز کمک‌های قابل‌توجهی داشته‌اند.
انتهای پیام

۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ۰۹:۴۴
تعداد بازدید : ۸۲
کد خبر : ۱,۶۴۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید