اخبار

جمع‌آوری 430 میلیون تومان کمک از ملایر برای سیل‌زدگان

جمع‌آوری 430 میلیون تومان کمک از ملایر برای سیل‌زدگان
مدیر کمیته امداد شهرستان ملایر گفت: مردم نوع‌دوست ملایر تاکنون بیش از 430 میلیون تومان کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را از طریق کمیته امداد به سیل‌زدگان استان‌های مختلف داشته‌اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، تیمور کرمی‌مقدم، رئیس کمیته امداد شهرستان ملایر بیان کرد: بعد از بارش‌ها و وقوع سیلاب در چندین استان کشور مردم نوع‌دوست ملایر با ارسال کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود به یاری هم‌وطنانشان در استان‌های سیل‌زده شتافتند.
وی با اشاره به برپایی چهار پایگاه جمع‌آوری کمک‌های مردمی از سوی کمیته امداد ملایر برای سیل‌زدگان افزود: این پایگاه‌ها شامل یک پایگاه در میعادگاه نماز جمعه، دو پایگاه در میدان‌ها اصلی شهر ملایر و یک پایگاه نیز در مرکز نیکوکاری شهر ملایر است.
مدیر کمیته امداد ملایر بابیان اینکه از ابتدای برپایی پایگاه‌ها تاکنون 430 میلیون و 253 هزار تومان کمک‌های نقدی و غیر نقدی از طریق پایگاه‌ها از سوی مردم ملایر برای کمک به سیل‌زدگان جمع‌آوری‌شده است تصریح کرد: از این میزان 385 میلیون تومان کمک‌های غیر نقدی و 45 میلیون تومان نیز از کمک‌ها نقدی بوده است.
وی بابیان اینکه کمک‌ها طی دو مرحله به استان‌های لرستان و خوزستان ارسال‌شده است گفت: کمک‌های نقدی نیز به کمیته امداد استان ارسال و به‌صورت متمرکز به‌حساب استان‌های سیل‌زده واریز می‌شود.
کرمی‌مقدم اضافه کرد: پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای کمک به سیل‌زدگان همچنان برقرار است و مردم خیر می‌توانند کمک‌های خود را به پایگاه‌ها تحویل دهند.
 وی بابیان اینکه در اثر بارندگی‌ها و وقوع سیلاب در ملایر تاکنون 450 درخواست از سوی مددجویان به کمیته امداد ارجاع شده است گفت: این درخواست‌ها برای کمک به ساخت منازل و واحدهای تخریبی و آسیب‌دیده براثر بارندگی بوده است.
وی بابیان اینکه ارزیابی و بازدید از این واحدها صورت گرفته است، افزود: با توجه به ارزیابی و نظارت بیمه برآورد خسارت و ارائه تسهیلات از سوی بیمه برای واحدهای آسیب‌دیده انجام خواهد شد.
انتهای پیام

۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۵۷
تعداد بازدید : ۹۴
کد خبر : ۱,۶۷۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید