اخبار

در سال 96

کمک‌های جمع‌آوری‌شده در اسدآباد با 25 درصد رشد همراه بوده است

کمک‌های جمع‌آوری‌شده در اسدآباد با 25 درصد رشد همراه بوده است
خیران نیکوکار دو میلیارد و 200 میلیون تومان در سال 96 به کمیته امداد شهرستان اسدآباد کمک کرده‌اند.

رئیس کمیته امداد شهرستان اسدآباد گزارشی از کمک‌های جمع‌آوری‌شده و فعالیت‌های انجام‌شده در سال گذشته ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد نایبی صفا رئیس کمیته امداد شهرستان اسدآباد بابیان اینکه در سال گذشته کمک‌های جمع‌آوری‌شده در کمیته امداد شهرستان اسدآباد با 25 درصد رشد همراه بوده است، گفت: خیران نیکوکار دو میلیارد و 200 میلیون تومان در سال 96 به کمیته امداد شهرستان اسدآباد کمک کرده‌اند.

نایبی صفا بابیان اینکه یک میلیارد و 300 میلیون تومان کمک‌های نقدی و غیر نقدی حامیان اکرام و محسنین بوده است، گفت: تمامی پول به‌طور میانگین هر نفر ماهی 200 هزار تومان که بخشی از آن صرف امور معیشت زندگی و مبلغی نیز برای بیمه آتیه است، به‌حساب 539 فرزند محسنین و ایتام تحت حمایت کمیته امداد شهرستان اسدآباد واریزشده است.

وی با اشاره به 900 میلیون تومان کمک جمع‌آوری‌شده در خصوص زکات و صدقه گفت: کمک‌های جمع‌آوری‌شده برای کمک‌هزینه ازدواج پسران جوان، کمک‌هزینه جهیزیه دختران دم بخت، وام اشتغال به مددجویان تحت حمایت و کمک‌معیشت به نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد اسدآباد هزینه شده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان اسدآباد بیمه تأمین اجتماعی و ایجاد اشتغال پایدار برای خانواده‌ها را بهترین راه برون‌رفت از فقر و مشکلات مالی بیان کرد و ادامه داد: تمامی زنان سرپرست خانوار و مجریان طرح‌های اشتغال‌زایی واجد شرایط، تحت حمایت بیمه تأمین اجتماعی قرار دارند و حق بیمه آن‌ها توسط کمیته امداد پرداخت می‌شود.

نایبی صفا در پایان ابراز امیدواری کرد که طی چند سال آینده بخشی از این خانواده‌ها از طریق دریافت وام اشتغال و بیمه تأمین اجتماعی از چرخه حمایتی کمیته امداد می‌شوند و به خودکفایی می‌رسند.

انتهای پیام


۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ۱۱:۴۲
تعداد بازدید : ۱۳۱
کد خبر : ۱۶۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید