اخبار

بهره‌مندی 8191 خانوار از خدمات کمیته امداد ملایر

بهره‌مندی 8191 خانوار از خدمات کمیته امداد ملایر
رئیس کمیته امداد شهرستان ملایر گفت: 18 هزار و 114 نفر در قالب 8191 خانوار به‌صورت مستمری‌بگیر، تک خدمتی و چند خدمتی تحت حمایت این نهاد قرار دارند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، تیمور کرمی مقدم، رئیس کمیته امداد شهرستان ملایر با اشاره به اینکه 18 هزار و 114 نفر در قالب 8191 خانوار به‌صورت مستمری‌بگیر، تک خدمتی و چند خدمتی تحت حمایت کمیته امداد هستند، گفت: حامیان ایتام و محسنین در 12 ماهه سال گذشته سه میلیارد و 500 میلیون تومان به‌حساب فرزندان معنوی خود واریز کرده‌اند.
وی گفت: کمک‌های مردمی و صدقات جمع‌آوری‌شده در سال گذشته نیز هشت میلیارد تومان برآورد گردیده است.
رئیس کمیته امداد شهرستان ملایر در ادامه بیان کرد: دو میلیارد تومان برای درمان بیماران و 100 میلیون تومان نیز برای حق بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی در سال گذشته واریز گردیده است.
کرمی مقدم ادامه داد: دو میلیارد و 100 میلیون تومان به مددجویان ملایری در قالب وام قرض‌الحسنه و کارگشایی پرداخت‌شده است.
 وی با اشاره به اینکه در سال 97، 125 واحد ساختمانی احداث‌شده است که دو برابر سهمیه شهرستانی است، گفت: در بحث وام‌های خوداشتغالی نیز از منابع امداد 97 درصد اعتبارات بانکی تبصره 16 جذب‌شده و برای 494 نفر اشتغال‌زایی صورت پذیرفته است.
فتحی، فرماندار شهرستان ملایر نیز گفت: کمیته امداد یار و یاور محرومیان است و با توجه به مشکلات خاص معیشتی مردم شهرستان، همیشه درصحنه بوده و خدمات بسیار ارزشمندی ارائه نموده است و از دغدغه‌های بارز آن ایجاد اشتغال‌های پایدار و احداث سرپناه و خدمات فرهنگی برجسته و ارزشمند است.
انتهای پیام

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۴:۰۹
تعداد بازدید : ۹۱
کد خبر : ۱,۷۴۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید