اخبار

اعزام 110 مددجو به مشهد مقدس

اعزام 110 مددجو به مشهد مقدس
رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان گفت: 110 نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد از ابتدای سال جاری به مشهد مقدس عازم شده‌اند

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد زندی، رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان با اشاره به اینکه که 110 نفر از مددجویان تحت حمایت که تاکنون توفیق زیارت امام هشتم شیعیان را نیافته بودند عازم مشهد مقدس شده‌اند، گفت: در این زمینه 25 میلیون تومان هزینه شده است که هزینه مذکور توسط خیران تأمین‌شده است.
زندی با اشاره به اهمیت کار فرهنگی در کمیته امداد افزود: اساس کار کمیته امداد فرهنگی است و ازاین‌رو تلاش می‌کنیم تا فقر اقتصادی منجر به فقر فرهنگی نشود و بنابراین ضمن حمایت‌های مادی، ارتقای فرهنگی مددجویان نیز موردتوجه است.
وی ادامه داد: کسی که برای نخستین بار عازم این سفر معنوی می‌شود باید تلاش کند در نخستین سفر کوله باری از معنویت و برکت را با خود به ارمغان بیاورد تا با این دستاورد به ارتقای زندگی خود بپردازد.
رئیس کمیته امداد منطقه یک همچنین گفت: نیکوکاران می‌توانند برای مشارکت در طرح‌های مختلف کمیته امداد ازجمله طرح شوق زیارت، با شماره‌گیری کد # ۰۸۱*۸۸۷۷* در این کار خیر مشارکت کنند.
انتهای پیام

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۱۶
تعداد بازدید : ۱۱۵
کد خبر : ۱,۷۸۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید