اخبار

در سال 96

پرداخت بیش از دو میلیارد تومان مستمری به مددجویان کمیته امداد رزن

پرداخت بیش از دو میلیارد تومان مستمری به مددجویان کمیته امداد رزن
دو میلیارد و 62 میلیون تومان مستمری در سال 96 به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان رزن پرداخت‌شده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان رزن گزارشی از پرداخت مستمری و خدمات این نهاد به خانواده‌های تحت حمایت ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی جعفری، رئیس کمیته امداد شهرستان رزن بیان کرد: دو میلیارد و 62 میلیون تومان مستمری در سال 96 به هزار و 823 خانواده تحت حمایت کمیته امداد شهرستان رزن پرداخت‌شده است.

وی گفت: ازجمله خدمات کمیته امداد به مددجویان تحت حمایت پرداخت مستمری است که با توجه به تغییر رویکرد کمک به خانواده‌ها سالیانه 10 درصد از مستمری‌بگیران از چرخه دریافت مستمری خارج می‌شوند و به خودکفایی می‌رسند.

جعفری ادامه داد: با توجه به سیاست‌های کمیته امداد برای به خودکفایی رسیدن مددجویان و خارج شدن آن‌ها از چرخه حمایتی فقط افراد سالمند، دارای بیماری و یا کسانی که توانایی کار و اشتغال ندارند شامل دریافت مستمری می‌شوند.

رئیس کمیته امداد شهرستان رزن بابیان اینکه در سال 95 هزار و 889 خانواده تحت حمایت مستمری دریافت کرده‌اند، گفت: 3/49 درصد کاهش پرداخت مستمری در سال 96 داشته‌ایم و امیدواریم با توکل به خدا و کمک‌های خیران هیچ خانواده‌ای نیازمند دریافت مستمری نباشد.

وی همچنین در ادامه از اعزام 20 دانش‌آموز و دانشجوی دختر تحت حمایت کمیته امداد شهرستان رزن به اردوی راهیان نور خبر داد و گفت: یکی از اهداف کمیته امداد در خانواده‌های تحت حمایت تقویت روحیه دینی آن‌ها است.

جعفری هزینه اعزام مددجویان را دو میلیون تومان اعلام کرد و افزود: کمیته امداد شهرستان رزن در تلاش است تمامی خانواده‌های تحت حمایت را به زیارت کریلای معلی، مشهد مقدس، قم و جمکران اعزام نماید.

انتهای پیام


۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۵۹
تعداد بازدید : ۱۳۴
کد خبر : ۱۹۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید